Кропивничан запрошують на лекцію "Історія, яка повторюється"

14 нояб 2017 14:32 172 0 Общество
Кропивничан запрошують на лекцію "Історія, яка повторюється"


1 грудня у бібліотеці для юнацтва ім. Маланюка о 16:30 Володимир Панченко проведе публічну лекцію "Історія, яка повторюється". Про це повідомляють організатори.

Публічні лекції на різні теми стали абсолютним трендом у світі, який вимагає від людини постійного самовдосконалення.
Кропивницький нарешті теж долучається до цього глобального руху.

Вже невдовзі, а саме 1 грудня, у п’ятницю, всі бажаючі можуть прослухати публічну лекцію на тему: "Історія, яка повторюється".
Історія має звичку повторюватися, хоч і не буквально. З відчуттям дежавю живемо багато років, проте від 2014-го це відчуття набуло для України трагічного виміру. Адже гібридна війна, яку веде з нами Російська Федерація, відбирає тисячі життів. Дехто з високопоставлених державних чиновників здивовано заявляє: "І хто б міг подумати, що Росія на нас нападе?!" Але для того, щоб таке казати, треба зовсім не знати власної історії...

Про історичну пам"ять як чинник національної безпеки, про уроки гібридної війни 1917-1921 років, розв"язаної більшовицькою Росією проти УНР, Української держави й Директорії, про трьох головних ворогів України, про наші національні комплекси, - про все це розмірковує професор Володимир Панченко, член Ініціативної групи "Перше грудня", народний депутат України в 1990-1994 рр. від м.Кіровограда (Кропивницького).

Володи́мир Євге́нович Па́нченко — український літературний критик, літературознавець, письменник, автор відомих статей, монографій, підручників на літературну та історичну тематику, професор Національного університету «Києво-Могилянська академія», доктор філологічних наук, член Національної спілки письменників України.

Безкоштовні пожертви  на користь спорудження в Кропивницькому пам'ятника Юрію Яновському.

 

Вхід вільний.
Нагадаємо: На Компаніївщині вшанували пам’ять отамана Холодного Яру

 

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий

Обсуждаемое
Пішла з життя заслужений працівник освіти  Маргарита Миколаївна Борисова
Пішла з життя заслужений працівник освіти Маргарита Миколаївна Борисова
18/12/2017 1186 1
Как жаль.... Маргарита Николаевна - самый светлый человек, который оказал положительное влияние на формирование личности моих детей. Именно она смогла собрать и организовать прекрасный педагогический коллектив. Наши дети могли не только изучать предметы, но и общаться с высокоинтеллектуальными людьми. Она внедрила и смогла защитить программу для англоязычных детей, благодаря которой наши дети свободно могут работать в любой иностранной компании по любой выбранной специальности в любой стране мира. Постоянные конкурсы (на базе нашей школы)на учебу в США, дети нашего коллегиума победителями были в большинстве. Мой сын 11 месяцев жил и учился в прекрасном штате Калифорния - и в этом заслуга Маргариты Николаевны. Как оценить влияние, на формирование личности 15 летнего школьника, который делает доклад научной работы МАН (Малой Академии Наук) перед аудиторией кандидатов и докторов наук, которые приехали со всей Украины на научную конференцию, что организовала Маргарита Николаевна. Или участие детей во Всеукраинских акциях в Киеве с участием первой леди. Моему сыну предоставилась возможность быть ведущим этого праздника. Постоянное общение детей с людьми приехавшими из-за рубежа, тесное знакомство с носителями языка, знакомство с их культурой, традициями - это все труд Маргариты Николаевны... всего не перечесть... Эта яркая, неординарная женщина, приветливая и внимательная к детям и родителям, директор коллегиума, навсегда останется в моем сердце, я всегда ей буду благодарна. Она дала моим детям то, что никто бы больше не смог дать.
vip клиент