У Кропивницькому пройшов круглий стіл на тему "Діалог задля децентралізації на Кіровоградщині"

9 нояб 2017 09:32 216 0 Политика
У Кропивницькому пройшов круглий стіл на тему "Діалог задля децентралізації на Кіровоградщині"
 
 7 листопада у Кропивницькому відбувся круглий стіл на тему "Діалог задля децентралізації на Кіровоградщині", організований Координатором проектів ОБСЄ в Україні за підтримки Національної Ради реформ в Україні та Міністерства регіонального розвитку України. Про це повідомляє сайт Кіровоградської обласної ради.
 
Метою цього заходу, у якому взяли участь голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко, радник Адміністрації Президента України Олена Сімоненко, співробітник проектів (Офіс Координатора проектів ОБСЄ в Україні) Олег Масик, начальник управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури Кіровоградської ОДА Вікторія Кулікова – було обговорення проблем та особливостей децентралізації в області.
 
Розпочали обговорення із загальноукраїнського рейтингу областей щодо формування ОТГ. На тлі загальної картини Кіровоградщина посідає далеко не перші місця.
 
Відповідно до окремих показників рейтингу, Кіровоградщина посіла 17 місце за кількістю утворених ОТГ; 22 місце - за покриттям площі загальної ОТГ; 22 місце – за кількістю місцевих громад, які об’єдналися в ОТГ, та 17 місце – за кількістю ОТГ з чисельністю населення менше 5 тисяч.
 
 
Свою точку зору щодо причин такого повільного руху реформ висловив голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко.
 
"Влада має надати громадам реальні повноваження щодо управління землею та вирішення архітектурних питань. Для цього необхідно прийняти відповідні закони, враховуючи досвід європейських країн", - наголосив Олександр Чорноіваненко.
 
За його словами, ключовою проблемою на шляху до децентралізації є перешкоди на законодавчому рівні, адже далеко не всі процеси на сьогоднішній день комплексно відрегульовано.
Учасники круглого столу дійшли висновку, що для досягнення успішної децентралізації, потрібно налагодити тісніший діалог між владою та громадою.
 
Нагадаємо: Стали відомі результати виборів об’єднаних громад Кіровоградщини
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий

Обсуждаемое
Пішла з життя заслужений працівник освіти  Маргарита Миколаївна Борисова
Пішла з життя заслужений працівник освіти Маргарита Миколаївна Борисова
18/12/2017 1186 1
Как жаль.... Маргарита Николаевна - самый светлый человек, который оказал положительное влияние на формирование личности моих детей. Именно она смогла собрать и организовать прекрасный педагогический коллектив. Наши дети могли не только изучать предметы, но и общаться с высокоинтеллектуальными людьми. Она внедрила и смогла защитить программу для англоязычных детей, благодаря которой наши дети свободно могут работать в любой иностранной компании по любой выбранной специальности в любой стране мира. Постоянные конкурсы (на базе нашей школы)на учебу в США, дети нашего коллегиума победителями были в большинстве. Мой сын 11 месяцев жил и учился в прекрасном штате Калифорния - и в этом заслуга Маргариты Николаевны. Как оценить влияние, на формирование личности 15 летнего школьника, который делает доклад научной работы МАН (Малой Академии Наук) перед аудиторией кандидатов и докторов наук, которые приехали со всей Украины на научную конференцию, что организовала Маргарита Николаевна. Или участие детей во Всеукраинских акциях в Киеве с участием первой леди. Моему сыну предоставилась возможность быть ведущим этого праздника. Постоянное общение детей с людьми приехавшими из-за рубежа, тесное знакомство с носителями языка, знакомство с их культурой, традициями - это все труд Маргариты Николаевны... всего не перечесть... Эта яркая, неординарная женщина, приветливая и внимательная к детям и родителям, директор коллегиума, навсегда останется в моем сердце, я всегда ей буду благодарна. Она дала моим детям то, что никто бы больше не смог дать.
vip клиент