Де в Кропивницькому купити музичні інструменти і професійно записати свій аудіохіт

30 окт 2017 10:31 725 0 Новости компаний
Де в Кропивницькому купити музичні інструменти і професійно записати свій аудіохіт

 

Магазин Рокстар (Rockstar) представляє найбільший колорит музичного обладнання в Кропивницькому.  Саме тут ви зможете побачити весь асортимент музичної продукції від всіх світових виробників.

Під час пошуку і вибору інструментів у магазині Rockstar  ви відчуєте лише позитивні емоції, так як тут використовуються найсучасніші технології. До того ж кваліфікований, досвідчений, дружелюбний персонал допоможе розібратися в усіх тонкощах будь-якої продукції.

У магазині Рокстар (Rockstar) можна купити музичні інструменти, обладнання для обробки звуку різної цінової категорії. Треба зазначити, що  навіть найдоступніший за ціною товар, придбаний в магазині Рокстар (Rockstar), буде довго вам  служити і буде надійним засобом для повернення всіх коштів, які ви в нього вклали.

Якщо вам треба підготуватись до концерту на високому рівні, колектив магазину  та студія Рокстар залюбки вам допоможе. Як початківцям так і досвідченим музикантам й колективам Рокстар пропонує професійну репетиційну базу, укомплектовану найсучаснішим обладнанням.

Створили свою групу, але ще не записали свій перший хіт? Для вас Rockstar представляє репетиційну базу та студію звукозапису.

Не знаєте що подарувати близькій людині на свято? Унікальний подарунок – пісня у вашому виконанні – професійний особистий аудіозапис! І в цьому вам допоможе  колектив магазину Рокстар.

Послуги та товари магазину Рокстар:

 • якісна апаратура і суперова акустика
 • послуга інсталяції звуку та світла для кафе, барів, ресторанів, концертних залів та масових заходів.
 • музичні інструменти, звукове обладнання, світлотехніка
 • аренда звуку та світла
 • репетиційна база, студія звукозапису
 • постачання музичними інструментами, студійним обладнанням та аксесуарами музичних груп, від однієї людини до оркестра
 • можливість для запису та репетицій, як початківців, так і професійних колективів
 • консультації та сервіс

 

Магазини  "Рокстар", знаходяться за адресами:

 • вул. Соборна (50 лет Октября), 27б, ТК Золоте Руно (район критого ринку)
 • вул. Пашутіна, 72 (студія)

Графік роботи: з понеділка по суботу з 10.00 - 18.00; неділя з  9:00 - 15:00

Телефонуйте за номерами: 099-494-74-25, 096-262-28-48

сайт: keep-rocking.com

Листи надсилайте сюди: : rockstarshop@keep-rocking.com

 

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий

Обсуждаемое
Пішла з життя заслужений працівник освіти Маргарита Миколаївна Борисова
Пішла з життя заслужений працівник освіти Маргарита Миколаївна Борисова
18/12/2017 1186 1
Как жаль.... Маргарита Николаевна - самый светлый человек, который оказал положительное влияние на формирование личности моих детей. Именно она смогла собрать и организовать прекрасный педагогический коллектив. Наши дети могли не только изучать предметы, но и общаться с высокоинтеллектуальными людьми. Она внедрила и смогла защитить программу для англоязычных детей, благодаря которой наши дети свободно могут работать в любой иностранной компании по любой выбранной специальности в любой стране мира. Постоянные конкурсы (на базе нашей школы)на учебу в США, дети нашего коллегиума победителями были в большинстве. Мой сын 11 месяцев жил и учился в прекрасном штате Калифорния - и в этом заслуга Маргариты Николаевны. Как оценить влияние, на формирование личности 15 летнего школьника, который делает доклад научной работы МАН (Малой Академии Наук) перед аудиторией кандидатов и докторов наук, которые приехали со всей Украины на научную конференцию, что организовала Маргарита Николаевна. Или участие детей во Всеукраинских акциях в Киеве с участием первой леди. Моему сыну предоставилась возможность быть ведущим этого праздника. Постоянное общение детей с людьми приехавшими из-за рубежа, тесное знакомство с носителями языка, знакомство с их культурой, традициями - это все труд Маргариты Николаевны... всего не перечесть... Эта яркая, неординарная женщина, приветливая и внимательная к детям и родителям, директор коллегиума, навсегда останется в моем сердце, я всегда ей буду благодарна. Она дала моим детям то, что никто бы больше не смог дать.
vip клиент