"Світловодське кар'єроуправління" буде сплачувати борг російському підприємству

17 окт 2017 14:36 695 0 Экономика
"Світловодське кар'єроуправління" буде сплачувати борг російському підприємству
 
"Світловодське кар'єроуправління" зобов'язали сплатити московському підприємству майже мільйон гривень, про це повідомляє Центр медіарозслідувань ПРОЗОРО
 
Арбітражний суд Москви виніс рішення у справі за позовом ТОВ "Білддаймонд" до ТДВ "Світловодське кар'єроуправління" щодо стягнення боргів. Резолютивну частину рішення можна переглянути у картотеці справ арбітражних судів Російської Федерації.
 
Представники українського підприємства на оголошення рішення у московському суді, як і на попередні засідання, не з'явилися. Відповідно до оприлюдненого документу, ТДВ "Світловодське кар'єроуправління" зобов'язали сплатити ТОВ "Білддаймонд" 1,997 мільйонів рублів боргу за підписаним у 2012 році договором: 1 568 590 руб самого боргу, 366 730,22 руб у вигляді відсотків за користування чужими коштами, а також судові витрати на оплату державного мита в розмірі 32 353 руб і на оплату послуг представника в розмірі 30 000 руб. Загалом сума, яку має сплатити світловодське підприємство "Білддаймонду", становить приблизно 922,3 тис грн. Суд надав право обом сторонам оскаржити винесене рішення у Дев'ятому арбітражному апеляційному суді.
 
 
Нагадаємо, позов до світловодського підприємства ТОВ "Білддаймонд" подало ще в березні 2017 року. Справу до розгляду прийняли наприкінці травня. У серпні було проведено перше засідання, утім через неявку на нього української сторони Арбітражний суд Москви відтермінував розгляд справи до жовтня. Документи у розпочатій справі світловодчанам вручали через Господарський суд Кіровоградської області у серпні цього року.
 
ТДВ "Світловодське кар'єроуправління" відоме в Україні підприємство, що спеціалізується на видобуванні та переробці граніту. Підприємство зареєстроване в смт Власівка у Світловодську і розробляє Власівське родовище гранітів. Кінцевим бенефіціаром ТДВ "Світловодське кар'єроуправління" є Почесний громадянин Світловодська, депутат Кіровоградської обласної ради попередніх скликань Марон Іван Едуардович.
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий

vip клиент