Бібліотека Чижевського пропонує читачам книгу нобелівського лауреата

12 окт 2017 14:34 850 0 Культура
Бібліотека Чижевського пропонує читачам книгу нобелівського лауреата
 

Нещодавно в Стокгольмі оголосили лауреата однієї з найпрестижніших нагород, що вручається щорічно за вагомий внесок у світову культуру, - Нобелівської премії з літератури.
 
У 2017 році премію присуджено британському письменникові японського походження Кадзуо Ішіґуро. Його книжка "Не відпускай мене" — це довга дорога зі спогадів, відчуттів, одкровень, які поволі вибудовують для героїв нову картину світу, пронизлива історія, яка по праву входить до переліку найкращих англійських творів усіх часів. 
 
"Не відпускай мене" у перекладі Софії Андрухович — перша книжка Кадзуо Ішіґуро, видана українською мовою. Оформили видання Назар Гайдучик та Оксана Йориш, роботи яких наче споп-кадри з намальованого кіно додали тонкій емоційній напрузі тексту ще й гри світлотіней та динамічних акцентів. 
 
За словами Софії Андрухович "Не відпускай мене" - роман не тільки про те, що в недалекому майбутньому може стати реальністю, але й про реальну і незмінну людську суть, про близькість між живими істотами, про крихкість цього ось життя. 
 
Видання є у відділі обслуговування користувачів, запрошуємо до читання.
 
Нагадуємо: виходить у друк брошура про Холодноярську республіку
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий