Скарбниця здоров’я запрошує в дивовижний світ фітотерапії і народної медицини!

9 сент 2017 11:10 1057 0 Новости компаний
Скарбниця здоров’я запрошує  в дивовижний світ фітотерапії і народної медицини!

Компанія «Скарбниця здоров’я» створена в 2001 році зусиллями колективу спеціалістів медичної та фармацевтичної галузей, які, маючи багаторічний досвід роботи в традиційній медицині, на власному професійному досвіді переконались в ефективності фітотерапії і народної медицини, прихильниками і провідниками якої залишаються дотепер.

Ось уже 15 років товариство займає помітне місце серед виробників та розповсюджувачів фітотерапевтичних засобів в Україні. Сьогодні торгівельна мережа «Скарбниці здоров’я» пропонує споживачам широкий асортимент фітопрепаратів українського та імпортного виробництва для внутрішнього і зовнішнього застосування у різних формах: трав’яні монозбори, багатокомпонентні сухі рослинні суміші, таблетовані суміші, фітокомплекси в капсулах, фітобальзами та фітоконцентрати, спиртові та водні настоянки, фітоконуси, гелі, мазі, спреї, ефірні олії, фіточаї, фітобальзами, фітокосметику. Вся продукція, що реалізується, сертифікована, має необхідну реєстрацію;  в компанії чітко організована система внутрішнього контролю якості.

Наша компанія орієнтована на споживачів будь-яких соціальних  верств.  На підприємстві впроваджена і діє вигідна дисконтна програма, яка дозволяє кожному відвідувачу купувати препарати зі значною знижкою безпосередньо в мережі наших фітомагазинів або через даний інтернет-ресурс.  Стати учасником дисконтної програми Ви можете, завітавши у будь-яке відділення мережі «Скарбниця здоров’я», інформацію про місцезнаходження яких Ви знайдете на нашому сайті в розділі «Про компанію».

У нас без перебільшення ви знайдете самий широкий асортимент фітопродукції для підтримки та відновлення вашого здоров’я, адже ми співпрацюємо з багатьма відомими виробниками фітопродукції: ТМ «Экомед», «Скарбниця народної медицини», «Naturalis», «Фітопрактика», «Екосвіт», «Фітолайн», «Фіторія», «Авіцена», «Чаї Полісся», «Зелена планета Земної» та багато інших.

 

Одним з основних пріоритетів своєї роботи компанія «Скарбниця здоров’я» вважає постійний діалог зі своїми прихильниками. Ефективним засобом такого спілкування є видання товариством газет «Скарбниця здоров’я» та «Фітоскарбниця», на сторінках яких Ви знайдете інформацію про дієві фітотерапевтичні методи боротьби з хворобами, поради щодо здорового способу життя.

У 2015 році  за результатами ранжування бульш ніж 100 000 підприємств компанія «Скарбниця здоров’я» нагороджена почесною відзнакою та сертифікатом «Лідер галузі 2015» у одноіменному національному рейтингу України. Досягнення підприємств оцінювались максимально прозоро і об’єктивно на основі методики, яка використовується світовими рейтинговими компаніями, де одним з головних критеріїв при визначенні компаній переможців стала їх соціальна відповідальність. Ця перемога у програмі «Лідер галузі» поставила товариство в один ряд з підприємствами, які своєю діяльністю формують майбутнє нашої держави.

У 2016 році товариство «Скарбниця здоров’я» отримало грамоту комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я за вагомий внесок в утвердження стабільності і розвитку галузі народної та нетрадиційної медицини.

ТОВ «Скарбниця здоров’я» – це індивідуальний підхід до кожного споживача, гарантія якості фітопродукції, професіоналізм і порядність.

м. Кіровоград, вул. 50 років Жовтня, 5

Тел.: (0522) 33-00-33, 050-949-27-99

та вул. Преображенська, 26а

Тел.: (0522) 22-49-11, 095-233-00-30

Вип. серія ААБ № 113536 от 25.05.2011 р.

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий