ПриватБанк щодня реєструє до 1 000 нових користувачів

11 авг 2017 16:14 299 0 Новости компаний
ПриватБанк щодня реєструє до 1 000 нових користувачів
Сервіс електронної звітності ПриватБанку щодня реєструє до 1 000 нових користувачів. Про це повідомляє прес-служба ПриватБанку у Кропивницькому.
 
Як повідомили в банку, після навали вірусу Petya кількість нових користувачів цього безпечного сервісу банку зросла в 4 рази, а понад тисяча реєстрацій в останній день звітного періоду липня – абсолютний рекорд сервісу.
 
«За кілька років до кібератаки на український бізнес ми розробили безкоштовні рішення, зокрема електронний документообіг, сервіси електронної звітності в «Приват24 для бізнесу» та системи бухгалтерського, управлінського й оперативного обліку 1С онлайн, – зазначив керівник напрямку «Малий і середній бізнес» ПриватБанку Сергій Клюєв. – Завдяки їм клієнти можуть бути повністю впевнені в безпеці своїх даних».
 
Сервіс електронної звітності в «Приват24 для бізнесу» дозволяє цілодобово надсилати будь-які види звітів Фіскальної служби, Пенсійного фонду, Держслужби статистики. Скористатися сервісом можна в «Приват24 для бізнесу» -> «Документи» -> «Електронна звітність»
<https://client-bank.privatbank.ua/p24/login>.
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий