Націоналісти Кіровоградщини знесли останній пам’ятник вождю

24 апр 2017 09:35 1850 0
Націоналісти Кіровоградщини знесли останній пам’ятник вождю

22 квітня патріоти з усієї області виїхали на Новомиргородщину, щоб саме у день народження більшовистського вождя знести його пам’ятник. Як виявилось, у Капітанівці на одній з центральних вулиць села ще стояв монумент Леніну.

Тож свободівці, сокільці, учасники Російсько-української війни, Легіон Свободи та інші активісти, озброївшись тросами та інструментами, оточили ідола. Першим заскочив на пам’ятник патріот Микола з Великої Виски, бив ідола кувалдою, але той не піддавався. Тоді на монумент залізли молоді свободівці з Кропивницького і стали підрізати вождя болгаркою. Врешті-решт Леніну накинули зашморг на шию, і під гасла «Слава Україні!» той миттю повалився додолу. Усі бажаючі розібрали вождя на шматочки на згадку про таку подію.

На таке дійство прийшли подивитися місцеві жителі, які активно стали знімати на відео даний захід. Деякі старі люди схвально поставилися до повалення пам’ятника Леніну, а от молоді жінки з поруч розташованого кафе «Фазенда»  кидалися у націоналістів помідорами, не усвідомлюючи, що в Україні діє Закон про декомунізацію, і він має виконуватись. Відтепер громада Капітанівки може встановити пам'ятний знак героям і борцям  за українську державу.

На зворотньому шляху Легіон Свободи, ГО «Сокіл», ВО «Свобода», військові та інші патріоти зупинились біля пам’ятника Ларіону Загородньому, головному отаману Холодного Яру 1922 р., щоби вшанувати його пам’ять. Військовий капелан Олександр зачитав разом з присутніми молитву.

 

 

 

Комментарии
samson Nikola23 апр. 2017 г., 6:47:17

Поколение дибилов....что тут ещё добавить.Поломать,покалечить, запросто... а построить руки из жопы?

samson Nikola23 апр. 2017 г., 6:50:56

Предлагаю теперь сломать всё что построили комунисты за время советской власти.Больницы,школы,стадионы, детские сады,парки,вырубить все деревья, а лучше выкорчевать...и заново отстроить руками ПАТРИОТОВ УКРАИНЫ!

Андрій23 апр. 2017 г., 16:51:15

Комуністи побудували так званні "Больницы,школы,стадионы, детские сады,парки" на кістках наших предків - винищеного цвіту української нації. Катюзі по заслузі.

Євген23 апр. 2017 г., 18:28:54

Узькомовні проти повалення бовванів ката українського народу? Чому я не здивований? Неподобається - пи..йте в свою Кацапію, разом зі своїми чЛєнінами!

Виктор 24 апр. 2017 г., 14:51:43

Брудні свині! Приїхали розламали, а прибрати за собою розуму не вистачило! Пощастило цим "патріотам", що велика кількість людей вихідні проводила за межами селища! Це не патріотизм це бидлота сама натуральна!

Оставить комментарий