В Кіровоградській області «нелегалів» відправляють додому

12 апр 2017 15:09 716 0
В Кіровоградській області «нелегалів» відправляють додому
 
В Кіровоградській області виявлено факти перебування «нелегалів».
 
Управління СБ України в Кіровоградській області повідомляє про збільшення фактів перебування на території регіону іноземців з порушенням міграційного законодавства.
Така негативна тенденція несе ряд потенційних загроз, пов’язаних з використанням вказаної категорії осіб спецслужбами іноземних держав  у протиправній діяльності терористичного характеру, представниками транснаціональної злочинності (переміщення наркотичних засобів, торгівля людьми). Вищевказане має негативний вплив на євроінтеграційні процеси, забезпечення громадського порядку та національну безпеку в цілому.  
З метою запобігання та протидії нелегальній міграції в Кіровоградській області та інших протиправних дій на шкоду державній безпеці України з боку іноземних громадян з країн так званого «міграційного ризику», Управлінням СБ України в Кіровоградській області спільно із обласним Управлінням ДМС України проведено цільові профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант».
Співробітники міграційної служби та правоохоронці перевірили місця компактного перебування на території регіону вихідців з африканських, азіатських та арабських країн.
За період з 14 березня по 5 квітня цього року прийнято десять рішень про примусове повернення іноземних громадян до країн походження. 
Крім того, вихідця однієї з африканських країн поміщено до тимчасового пункту утримання іноземців, що незаконно перебувають на території України.
Наразі спільна робота щодо виявлення та відповідного правового реагування по фактах перебування нелегальних мігрантів в регіоні триває.
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий