Cпецпроект сайту: Повний візаж. Фініш: троянди та стволи

8 фев 2016 10:28 1043 0
Cпецпроект сайту: Повний візаж. Фініш: троянди та стволи
 
Останнім часом усі повернулися на тестах типу "Ким ти був в минулому житті" чи "Якого кольору твоя аура". От тільки не кажіть, що ви жодного разу не проходили ці тести на фейсбуці! Не вірю, сама грішила. Звісно, довіряти цим тестам  - справа марна, але як же приємно чути, що через тебе, красуню, розбито 66 сердець чи що житло, яке тобі пасує - це не якась там "двушка" на Кропивницького, а справжній величезний палац. Люди завжди хочуть жити іншим життям. Тому ми так часто захоплюємося зірками. Це наші незбуті мрії. Але кожен образ - це всього навсього ширма, гарна маска, за якою ховається звичайна людина, зі своїми слабкостями та мінусами. Ви що справді думаєте, що Джонні Депп насправді такий, як на фото? Не смішіть. Зараз він сидить в кріслі із засмальцьованою чашкою чаю, у старому смугастому халаті, однією рукою поправляє кошлату бороду, а іншою серфить соцмережі. Може читає. Може мене)
 
На п'ятому завершальному уроці в школі краси  "BeauBS" мав бути екзамен, своєрідний зріз знань та моїх умінь. Макіяж, зачіска та невелика фотосесія.  Антоніна Іванова доручила обрати собі образ для екзамену. Я дуже переживала, не спала півночі, думала. Любі мої, як ви гадаєте, який саме образ я могла обрати? Я, яка виросла на Земфірі та Іллі Лагутенко, драйвувала під Guns N'Roses, Aerosmith та Muse, а зараз чекаю, як чуда, концерт гурту The Hardkiss, який завітає в Кіровоград 14 лютого? 
 
Сьогодні я не буду вдаватися в подробиці і розповідати детально, що і як було на останньому занятті. Це був неймовірний процес. Над створенням мого образу працювало кілька рук. Та що там рук, очей! Знаєте, я зрозуміла одну річ - коли ти бачиш людину в процесі роботи, треба неодмінно глянути їй в очі. Якщо вони горять - ти в надійних руках. Променисті очі - це добрий знак, з-під рук таких майстрів виходять шедеври. І неважливо, що ці руки роблять - жіночі зачіски чи новий журнальний столик. Головне, щоб очі майстра горіли.
 
Бути зіркою природньо лише для тих, хто зіркою народився. Для усіх інших - це важка праця. Чого тільки варта фотосесія! Скажіть мені в очі, що це легкий хліб. Чорта лисого! Шквальний холодний вітер, сковзання на льоду під свист малолітніх ледарів, оголені нирки на морозі, сльози від сонця, які (о, ні!!) зашкодять макіяжу... і все задля декількох кадрів.
 
Що ж, настав час показати, що вийшло. 

Над образом працювали (як там модно пишуть)):

Makeup - Альона Семко with Антоніна Іванова 
Hair - Лілія Макодзеба 
Ph - Алеся Полозова 
Model - ваша вірна слуга
Дівчатка, усім велике дякую. Ви справжні профі!
 
 
 

"Something's changing inside you

And don't you know"...

Сьогодні знову слухала свою улюблену "Do not cry" групи "Guns N'Roses". Як я стала її по-іншому розуміти...
Курс "Макіяж для себе" завершено. Це було 5 яскравих фрагментів життя, які я не забуду ніколи. Щось абсолютно нове і стовідсотково вражаюче. Звісно, я не буду візажистом і навряд чи стану моделлю) Та й у буденному житті я навряд чи часто практикуватиму крейзі-макіяж. Але ця практика варта того, щоб про неї сповідатися вам, мої друзі. Якщо ваше життя зараз нагадує "долгую песню в дюнах" - творіть себе. Курси, школи, нові знання і вміння ще нікому не завадили. Не зупиняйтеся на досягнутому. Життя починається тоді, коли ви закриваєте ноутбук і виходите на свіже повітря зі свого комфортного лігва. Заручіться підтримкою близьких, вони здатні прийняти вас нову і свіжу, з вогняними емоціями та реальними мріями. Порушуйте спокій, кидайте виклик будням - і вперед до нових незвіданих вершин. Їх багато і вони різнопланові. А я трошки перепочину - і знову вчитися. Будуте мене читати? Піс енд лав)
 
Весь проект тут
 
Альона Семко
 
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий