Cпецпроект сайту: Повний візаж. Особливий день

3 фев 2016 20:11 842 0
Cпецпроект сайту: Повний візаж. Особливий день

Згадайте свій особливий день. Але не той, коли ви вперше доторкнулися до пальчиків свого маляти чи коли вас підвищили на роботі. Це все прекрасно і колись ми про це поговоримо. Зараз же пригадайте той день, коли ви зустріли ЙОГО. Чи коли ВІН сказав, що ви не така, як усі інші, якась така, що відразу у серце. Чи коли просто запросив до "клюбу, бо там будуть танці". У кожного був свій особливий день. День, коли серце підскочило десь під гортань, а потім замертво впало у п'ятку. Не знаю, як ви, але я часто повертаюсь до цього дня думками. Згадую, посміхаючись. Тоді я була в джинсах, кедах і якійсь абсолютно божевільній золотистій бобці. А ще в мене була дивна зачіска і я була постійно в окулярах, бо не встигла нафарбуватися. Сміх та й годі! Якби я знала, що цей день буде особливим, я б, мабуть, воскресила Мерилін Монро і провела б із нею розгорнуте інтерв'ю) 

...мій особливий макіяж в школі краси "BeauBS" - класичний смокі-айс. Ну, можливо, не дуже класичний, так як за основний відтінок макіяжу ми з моїм вчителем Тонею Івановою вибрали насичений зелений колір. Чому я назвала смокі особливим? Не знаю, які у вас ранкові будні, але мої зазвичай проходять так:

7.00 -"ААА, нічого не встигла. Семен вставай, скільки можна спати?" 

7.20 - однією рукою чищу зуби собі і Сему, паралельно, друго рукою, прасую щось, що тільки-но витягла із шафи. 

7.30 - експрес-макіяж "раз-два" і зачіска а-ля "нєпрєнуждьонность в трендє".

7.50 - "Нас уже не пустять в садок...Але помчали! Включаємо 5 швидкість". 

P.S. Семен - мій 5-річний син, хто не знав)

Ну ви зрозуміли. Ранок на 5-ій швидкості точно не передбачає смокі айс) Тому для мене день, коли я його повторю в реальному житті (після курсу "Макіяж для себе") теж буде знову ж таки особливим. 

Техніку цього макіяжу я освоювала майже самостійно. Тому на деякі огріхи дивіться, крізь пальці. Тоня Іванова, хоч і була поряд завжди, цього разу дала мені повну свободу дій. Пам'ятаєте, як батько вчив вас плавати? Спочатку підтримував, так, що аж ребра синіли, а потім потихеньку відпускав. Ненадовго і недалеко, але відпускав. І ти борсаєшся (щастя повні легені), майже тонеш, але кричиш повним ротом води: "Я пливу!". Отак і у мене. Страшно зробити щось не так, але як же хочеться прийти додому і твердо сказати: "А це вже я сама, господа!".

Ось кілька фото з нашого третього практичного уроку. На деяких з них я виглядаю, як одноокий Джо, але то ж процес) 

  

 

І ще. Не викидайте з пам'яті особливі дні. Навіть якщо ви посварилися/розлучилися/ненавидите винуватця того особливого дня. Це зовсім неважливо. Тоді ви були щасливі і це було по-справжньому. І ще. От, ніяк не закінчу, розійшлася, а? Ще можна стати самому сценаристом свого особливого дня. Зробитися гарною-гарною (ви вже знаєте як), взяти ЙОГО під руку, розвернути до себе, закрити його відвисшу від вашої краси щелепу, і ніжно промовити, дивлячись у очі: "Чувак, ти найкраще, що зі мною сталося. З тобою хочеться БУТИ". Фразу можна адаптувати під себе)

До нових зустрічей, попереду ще завершальний урок макіяжу. Це буде щось)

Для тих, хто пропустив мої минулі уроки:

Урок перший

Урок другий

 

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий

Обсуждаемое
Пішла з життя заслужений працівник освіти  Маргарита Миколаївна Борисова
Пішла з життя заслужений працівник освіти Маргарита Миколаївна Борисова
18/12/2017 1204 1
Как жаль.... Маргарита Николаевна - самый светлый человек, который оказал положительное влияние на формирование личности моих детей. Именно она смогла собрать и организовать прекрасный педагогический коллектив. Наши дети могли не только изучать предметы, но и общаться с высокоинтеллектуальными людьми. Она внедрила и смогла защитить программу для англоязычных детей, благодаря которой наши дети свободно могут работать в любой иностранной компании по любой выбранной специальности в любой стране мира. Постоянные конкурсы (на базе нашей школы)на учебу в США, дети нашего коллегиума победителями были в большинстве. Мой сын 11 месяцев жил и учился в прекрасном штате Калифорния - и в этом заслуга Маргариты Николаевны. Как оценить влияние, на формирование личности 15 летнего школьника, который делает доклад научной работы МАН (Малой Академии Наук) перед аудиторией кандидатов и докторов наук, которые приехали со всей Украины на научную конференцию, что организовала Маргарита Николаевна. Или участие детей во Всеукраинских акциях в Киеве с участием первой леди. Моему сыну предоставилась возможность быть ведущим этого праздника. Постоянное общение детей с людьми приехавшими из-за рубежа, тесное знакомство с носителями языка, знакомство с их культурой, традициями - это все труд Маргариты Николаевны... всего не перечесть... Эта яркая, неординарная женщина, приветливая и внимательная к детям и родителям, директор коллегиума, навсегда останется в моем сердце, я всегда ей буду благодарна. Она дала моим детям то, что никто бы больше не смог дать.
vip клиент