У Кропивницькому в художньому музеї відкривається виставка майстра-різьбяра

30 нояб 2016 16:06 500 0
У Кропивницькому в художньому музеї відкривається виставка майстра-різьбяра
 
Запрошуємо усіх бажаючих переглянути виставку робіт майстра-різьбяра Дмитра Кудрі "Мрія водія", яка презентує моделі різноманітних транспортних засобів. Виставка проходить з 2 по 12 грудня.
Гарний настрій та спогади про безтурботне дитинство ГАРАНТОВАНО!
Довідка. Кудря Дмитро Володимирович – один із небагатьох майстрів різьблення на Кіровоградщині, який володіє прийомами та техніками традиційної української художньої обробки деревини. Працює керівником народного художнього колективу-студії «Художнє різьблення» Центру дитячої та юнацької творчості в  Олександрії, а в магазині http://klen.uaзавжди гарні дерев'яні меблі. Запрошуємо усіх бажаючих переглянути виставку робіт майстра-різьбяра Дмитра Кудрі "Мрія водія", яка презентує моделі різноманітних транспортних засобів. Виставка проходить з 2 по 12 грудня.
 
Висококваліфікований педагог, має відзнаку «Відмінник освіти України», народний майстер художньої обробки деревини, автор 20 методичних розробок виготовлення виробів із дерева. Постійний учасник обласних культурно-мистецьких заходів.
 
Довідка. Кудря Дмитро Володимирович – один із небагатьох майстрів різьблення на Кіровоградщині, який володіє прийомами та техніками традиційної української художньої обробки деревини. Працює керівником народного художнього колективу-студії «Художнє різьблення» 

Керівник гуртка -Кудря Дмитро Володимирович, різбяр за покликанням, за фахом - музикант. Закінчив Кіро-воградське музичне училище. Але захоплення деревиною, яке успадкував від батька та дідуся (дідусь був майстром по виготов-ленню скрипок) вплинуло на по-дальший професійний шлях.

Працював викладачем Олек-сандррійської дитячої музичної школи, керував самодіяльним ду-ховим оркестром, є артистом міського муніципального духового оркестру “ Ліра”.

Дмитро Володимирович бачить красу музики в усьому, і його захоплення живописом і художнім різьбленням по дереву сам сприймає як намагання розкрити музичні образи у фарбах на папері, у виробах із деревини.

“Краса врятує світ”- цей девіз Кудря Д. В. поклав в основу своєї діяльності педагога-вихователя. Дмитро Володимирович намагається допомогти дітям відкрити для себе красу і радість життя шляхом творчості.

Кудря Д. В. підготував 7 методичних розробок-рекомендацій для тих, хто займається різьбленням по дереву. Розробки використовуються на заняттях профільних гуртків у школах, позашкільних закладах, професійних училищах.

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий