«Зірка» в Олександрії здобула одне очко

• 2 жовт. 2017 12:33
  • 926
    • Новина «Зірка» в Олександрії здобула одне очко Ранкове місто. Кропивницький

Після поразки від донецького «Шахтаря» вдома кропивницька «Зірка» в гостях зіграла внічию (з рахунком 0:0) із «Олександрією».
    Насамперед слід сказати, що ця нічия не залишила гіркого осаду, бо, по-перше, наші земляки здобули очко після декількох поразок поспіль, а по-друге, вони грали на чужому полі доволі добре. За них було не соромно, а в деяких ігрових моментах наші навіть значно переважали суперників.
    Перший тайм пройшов у взаємних атаках: більше атакували олександрійці, але й кропивничани не лишалися в боргу, відповідаючи
    контратаками. І настільки гостро, що в господарів поля біля чужих воріт гра була не такою гострою, як у гостей. Доволі часто олександрійцям додавали клопоту в обороні атаки наших Арно Геджа й Ішема Ель Амдауї. Кінець першого тайму взагалі пройшов за активнішої гри «Зірки», ніби матч відбувався в Кропивницькому, а не в Олександрії. А позаду в нас відмінно виконував свою роль захисник Сесе Пепе.
    У другому таймі в наші ворота м’яч було влетів, однак із положення поза грою. Тож кропивницькі вболівальники полегшено зітхнули, а олександрійські обурено загули. Фортуна вирішила так і не віддавати перевагу комусь із суперників, тож коли названі вже Арно Геджа й Ішем Ель Амдауї були за півкроку від успіху (певну частину другого тайму «Зірка» надовго притиснула «Олександрію» до її воріт), вона постійно відвертала м’яча від воріт господарів.
    Не зрадила вона своїй настанові на гру й наприкінці матчу, коли вже олександрійці притиснули кропивничан до їхнього штрафного майданчика.
    Потрапляння м'яча у штангу, непотрапляння по ньому за кілька сантиметрів від бокової стійки, пролітання шкіряного біля дев'ятки — ось такі адреналінові моменти змарнували олександрійці. А ще їм щастило на штрафні удари, часто зовсім не очевидні, які давали шанси на успіх. Але ні 90 хвилин матчу, ні чотири доданих не виявили переможця. Кожен із суперників отримав по одному очку.
    Наступну гру після цієї нічиєї «Зірка» проведе з львівськими «Карпатами» 15 жовтня вдома. От її вже кропивничанам треба вигравати в команди, що знаходиться нижче за них у турнірній таблиці. Іншого результату гри вболівальники «Зірки» не очікують.