«Зірка» поступилася у Львові «Карпатам» з рахунком 2:1

• 10 квіт. 2018 12:32
  • 1146
    • Новина «Зірка» поступилася у Львові «Карпатам» з рахунком 2:1 Ранкове місто. Кропивницький

Дев’ятого квітня у важливому гостьовому матчі у Львові кропивницька «Зірка» поступилася «Карпатам» з рахунком – 2:1.
    У попередніх іграх цих суперників наші земляки не раз псували настрій команді зі столиці Галичини. Цього разу матч мав ще й ту особливість, що суперники мали однакову кількість очок — по 23.

Господарі поля почали гру активніше, що й не дивно, адже переможець матчу мав посісти рятівне дев’яте місце, а переможений опуститися в небезпечну зону. Тож львів’яни атакували, а кропивничани контратакували. А на 23-й хвилині гравець «Карпат» Олексій Гуцуляк після удару головою змусив нашого воротаря Євгена Паста витягати м’яча із сітки воріт — 1:0. Наприкінці першого тайму «Зірка» намагалася досягти успіху, але їй цього зробити не вдалося.

Зате вдалося на 50-й хвилині, коли кропивничанин Олег Білоног, отримавши передачу, одним доторком відправив м’яча у ворота «Карпат» — 1:1. На цьому всі приємності для «Зірки» закінчилися [хоча після вилучення з поля львів’янина Івана Лобая (54-а хвилина, друге попередження) здавалося, що фортуна посміхнулася землякам]: на 59-й хвилині матчу суддя видалив з поля гравця «Зірки» Армана Оганесяна (друге попередження), а на 74-й його одноклубника Івана Цюпу (друге попередження).

Після першого вилучення в «Зірки» на полі лишилися рівні склади, але цим скористалися «Карпати»: Сергій М’якушко на 65-й хвилині довів рахунок до 2:1. Після того ж, як «Зірка» лишилася в меншості, наші земляки вже нічого не змогли вдіяти з рахунком і пішли з поля, програвши матч і опустившись на десяте місце турнірної таблиці (четверте у другій групі).
    Наступний матч «Зірка» проведе вдома з одеським «Чорноморцем» 15 квітня.