В Олександрії відбулися змагання до Дня захисників і захисниць України

• 30 вер. 2023 14:00
  • 523
    • Новина В Олександрії відбулися змагання до Дня захисників і захисниць України Ранкове місто. Кропивницький

29 вересня на майданчику БДЮТ відбулися змагання, приурочені до Дня захисників і захисниць України

Спортивний захід організував відділ молоді та спорту за підтримки управління освіти.

Ці змагання вперше проводяться в Олександрії.

У них взяли участь 12 команд із числа загальноосвітніх і вищих навчальних закладів. Це команди Мультипрофільного ліцею, Гуманітарного ліцею, Ліцею інформаційних технологій, Ліцею №10, Ліцею №12, Ліцею №17, Педагогічного коледжу, Політехнічного коледжу, Аграрного коледжу, Медичного коледжу, Професійного ліцею та Центральноукраїнського ліцею-інтернату.

Учасники змагалися у виконанні комплексу силових вправ, подоланні смуги перешкод, присіданні з бронежилетом, піднімання гирі та знанні українських пісень.

За результатами випробувань перемогу виборола команда Політехнічного коледжу. Друге місце здобули спортсмени Мультипрофільного ліцею. Третє місце посіла команда Педагогічного коледжу.

Переможці і призери отримали символічні кубки, медалі і дипломи, а всім членам команд вручили грамоти за участь.

Наприкінці спортивного заходу учасників змагань частували справжньою козацькою кашею.

Джерело: Олександрійська міська рада