• 31 січ. 2024 11:00
  • 418
    • Новина Учнівська команда Кропивницького ліцею виборола друге місце у всеукраїнських змаганнях Cool Games Ранкове місто. Кропивницький

У Києві відбувся фінал V Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Cool Games».

У фіналі конкурсу взяли участь 480 учнів й учениць з українських загальноосвітніх закладів середньої освіти в трьох вікових категоріях: 9–10, 11–13 і 14–16 років.

Команда учнів з кропивницького ліцею «Нова українська школа», яка представляла на змаганнях Кіровоградську область, виборола почесне друге місце серед команд у категорії учасників віком 9-10 років.

Програма «Cool Games» охоплює проведення сучасних та адаптованих естафет. Це комплекс вправ, де учасники виборюють першість у швидкості, витримці та координації. Змагання проводилися в п’ять етапів: шкільному й міжшкільному, ОТГ, районному, обласному та всеукраїнському. У регіональних відбіркових етапах Cool Games взяло участь 100 тисяч учнів й учениць.

Під час проведення конкурсу учні також могли відвідати уроки «Цікава хімія», «Цікава фізика» та майстерки з нейрографіки, Art&Craft, Paper Craft і малювання піною. У гранд-фіналі учасники презентували свої регіони командними перфомансами.

Завдяки співпраці Комітету з фізичного виховання та спорту МОН і Української федерації учнівського спорту ці змагання організували уже вп'яте.

Абсолютним чемпіоном змагань стала збірна команда Чернівецької області.

Джерело: Кропивницька міська рада