У Кропивницькому відбулася відкрита першість з тенісу

• 26 серп. 2021 10:31
  • 714
    • Новина У Кропивницькому відбулася відкрита першість з тенісу Ранкове місто. Кропивницький

Протягом двох днів, 23 і 24 серпня, на кортах стадіону «Ятрань» проходила відкрита першість міста з тенісу серед дорослих у парному розряді, присвячена 30-й річниці незалежності України, інформує у ФБ міська рада.

У змаганнях, організованих за підтримки управління молоді та спорту Кропивницької міської ради, взяли участь 24 спортсмени. Перемогу завоювали представники Олександрівки Олег Захидов та Олександр Павроз. Друге місце посіли кропивничани Владислав Верстюк і Віталій Колесніченко, “бронзу” вибороли Олександр Шлєєв та Олександр Мирошниченко.

Переможців і призерів нагородили дипломами, медалями й цінними подарунками від організаторів турніру.