У Кропивницькому пройшов тенісний турнір, присвячений річниці Незалежності

• 28 серп. 2018 18:02
  • 1111
    • Новина У Кропивницькому пройшов тенісний турнір, присвячений річниці Незалежності Ранкове місто. Кропивницький

Два дні, 24 та 25 серпня у Кропивницькому на тенісних кортах стадіону «Ятрань» тривав турнір з тенісу в парному розряді, присвячений 27-ій річниці Незалежності України. Про це пише сайт Міської ради Кропивницького.

У змаганнях, організованих за сприяння управління молоді та спорту Міської ради міста Кропивницького, взяли участь 20 спортсменів. Перемогу в турнірі вибороли Євгеній Распряхін та Ілля Усок. Друге місце посіли Степан Пташец і Олександр Дергаленко. Бронзові нагороди вибороли Іван Котляр і Владислав Верстюк.

Переможці й призери змагань нагороджені дипломами управління молоді та спорту Міської ради міста Кропивницького, а також медалями і цінними подарунками від організаторів турніру.

Нагадаємо: Кропивницькі гирьовики вибороли 11 комплектів нагород на Всеукраїнських змаганнях у Тростянці