Точно в ціль: кропивницькі кульовики - переможці і призери чемпіонату України

• 15 вер. 2023 10:00
  • 225
    • Новина Точно в ціль: кропивницькі кульовики - переможці і призери чемпіонату України Ранкове місто. Кропивницький

Протягом шести днів, із 07 по 12 вересня, у Вінниці тривав відкритий чемпіонат України з олімпійських вправ імені заслуженого тренера України Анатолія Кукси.

Участь у змаганнях взяли 300 спортсменів. Кропивницьку КДЮСШ №3 на них представили 6 спортсменів та 2 тренери-викладачі відділення кульової стрільби. Роман Копійка у вправі ПП-мікст став чемпіоном України серед дорослих, Іван Корнюк, Роман Копійка та Сергій Фомін у вправі ПП-3 стали четвертими. Лілія Фоміна у вправі ПП-3 посіла особисте 2 місце, а разом з Сабіною Табачук в командній вправі ПП-3 стала чемпіонкою України.

Тренує спортсменів заслужений тренер України Ілгам Ібрагімов.

Джерело: Кропивницька міська рада