Свята не вийшло: «Зірка» знову програла

• 27 лист. 2017 17:48
  • 958
    • Новина Свята не вийшло: «Зірка» знову програла Ранкове місто. Кропивницький

У виїзному матчі, що відбувся 26 листопада в Запоріжжі на стадіоні «Славутич-Арена», кропивницька «Зірка» поступилася луганській «Зорі» з рахунком 0:1.

У першому таймі наші земляки грали на рівних із суперником, що знаходиться на декілька місць вище в турнірній таблиці за «Зірку». І навіть мали непогані шанси забити у ворота суперників, однак футбольний бог цього дня був явно не на боці наших земляків.

Другий тайм «Зірка» знову розпочала з атак, розуміючи, що втрачати очки команді вже не можна, бо це може відкинути її на саме дно турнірної таблиці. Але як то буває у футболі: коли ти не забиваєш, то тобі забивають. Так сталося й цього разу, коли гравець «Зорі» Артем Громов перекинув м’яча через воротаря кропивничан Євгена Паста, але той влучив у стійку воріт і відкотився до того ж луганчанина, який удруге вже не втратив свого шансу забити.

«Зірка» намагалась відігратися, однак часом це призводило до небезпечних контратак господарів. І навіть у доданий час наші земляки не змогли досягти успіху, тож програли з мінімальним рахунком. Одне тішить: суперники, що розташувались навколо «Зірки» в турнірній таблиці, також програли в останньому турі. Тож усі залишилися на своїх місцях. Тепер «Зірці» вкрай необхідно перемогти аутсайдера Прем’єр-ліги, кам’янську «Сталь», з якою «Зірка» зіргає в Кропивницькому третього грудня.