Скелелаз із Кропивницького став володарем Кубку Європи

• 4 вер. 2023 14:30
  • 309
    • Новина Скелелаз із Кропивницького став володарем Кубку Європи Ранкове місто. Кропивницький

Упродовж двох днів, 02 та 03 вересня, в італійському місті Казалеккіо-ді-Рено відбувся заключний етап Кубку Європи зі скелелазіння за програмою “швидкість” на 15-метровій трасі "Рекорд".

Вихованець Кропивницької КДЮСШ № 1, Заслужений майстер спорту України Ярослав Ткач у складі національної збірної команди представляв Україну на престижному турнірі серед 40 кращих спортсменів з восьми країн Європи.

У запеклій боротьбі Ярослав завоював золоту медаль, подолавши трасу за 5,32 секунди. За підсумками п'яти етапів Кубку Європи Ярослав Ткач став чемпіоном цих змагань. Тренує спортсмена заслужений майстер спорту України, тренер-викладач Микола Побережець.

Джерело: Кропивницька міська рада