Скелелаз із Кропивницького представлятиме Україну на чемпіонаті світу

• 12 груд. 2023 12:00
  • 261
    • Новина Скелелаз із Кропивницького представлятиме Україну на чемпіонаті світу Ранкове місто. Кропивницький

Чемпіонат України зі скелелазіння серед студентів за програмою «Швидкість» відбувся у Києві 07-08 грудня. Участь у змаганнях взяли 23 спортсмени - представники 14 закладів вищої освіти із семи регіонів України.

Чемпіоном серед чоловіків став вихованець Кропивницької КДЮСШ №1 Ярослав Ткач, він завоював право представляти Україну на чемпіонаті світу у 2024 році.

Валерія Гончарук та Олександра Калмикова потрапили до десятки сильніших спортсменів. У командному заліку збірна команда Кіровоградської області посіла друге місце.

Призерів нагородили медалями та дипломами комітету з фізичного виховання та спорту МОН України. Підготував спортсменів тренер-викладач Микола Побережець.

Джерело: Кропивницька міська рада