Переваги переїзду до Європи

  • 31 груд. 2022 18:00
  • 535
    • Новина Переваги переїзду до Європи Ранкове місто. Кропивницький

    Переїзд до Європи — це не тільки можливість втекти від війни. Багато хто шукає в європейських країнах стабільність, вищій рівень життя, соціальну та фізичну безпеку. Раз чи двічі відвідавши країну, може виникнути бажання спробувати пожити в ній довше. Але не всі країни є однаково комфортними. Тож потрібно бути готовим до змін, які неодмінно відбудуться при переїзді.

    Що треба врахувати при переїзді до Європи

    Допоки не стикаєшся з переїздом до іншої країни, здається, що це — суцільні привілеї. Як бездепозитні бонуси за реєстрацію з виводом — легко та швидко. Але вже коли потрапляють до нової для себе країни, починають бачит не тільки позитивні, а й негативні моменти. Життя в європейських країнах відкриває експатам багато переваг, серед яких:

    • подорожі без кордонів по всій Європі;

    • доступ до якісної медицини;

    • високі зарплати;

    • розвинена соціальна сфера;

    • високий рівень безпеки.

    Але переїзд потрібно планувати, щоб обрати саме ту країну, в якій буде комфортно жити та приємно працювати, отримувати достойні кошти. Бо переїзд дуже відрізняється від мандрівок, потрібно тестувати країни, щоб вибрати підходящу. Незалежно від того, куди ви плануєте їхати, треба бути готовим звикати до нового середовища.

    Як полегшити переїзд та адаптацію

    Добре, якщо ви вже були в тій країні, куди плануєте переїзд. Але навіть при цьому ви зіткнетеся з адаптацією. Щоб полегшити її бажано:

    • вчити мову;

    • заздалегідь шукати, де жити;

    • підготувати медичну страховку;

    • ознайомитись з місцевими правилами.

    Ще до переїзду намагайтесь вивчити загальні фрази, це допоможе при переїзді та в подальшому. Вже після переїзду вам доведеться вчити мову глибше, але навіть кілька фраз, вітання стануть в нагоді. Не всі в Європі знають англійську, в країнах є власні мови, а в деяких ще й безліч діалектів.

    Пошук житла можна починати задовго до переїзду. Звичайно на місці буде більше варіантів, але на перший час вам теж потрібно десь жити. Можна забронювати заздалегідь номер в готелі чи хостингу, знайти квартиру на кілька днів чи тижнів на Airbnb. Вже по прибутті можна шукати квартиру через агентів з нерухомості, волонтерів, знайомих. Враховуйте, що в багатьох країнах Європи арендодавці віддають перевагу тим, хто знімає житло на довгий термін від 6 місяців.

    Заздалегідь потурбуйтесь про медичну страховку. Більшість країн Європи пропонують медичне обслуговування одразу після переїзду, але до того часу потрібно самому убезпечитись. Медичне покриття важливе й під час переїзду, адже в дорозі трапляється різне, не завжди приємне.

    Заздалегідь ознайомтесь з поширеними в країні звичаями. Це може стосуватись і свят, і норм поведінки. Деякі з них можуть суперечити тому, до чого ви звикли вдома. Важливо розуміти, що категорично заборонено, щоб з перших днів перебування в новій країні не потрапити в халепу з правоохоронцями.

    Навіть вивчивши всі звичаї, знаючи мову та маючи де жити, ви все одно будете стикатися з певними новинками. Дещо буде для вас вражаючим та шокуючим, щось сподобається, а щось категорично ні. Пам’ятайте, що на адаптацію до нових умов йде від 4 до 6 місяців. Тож наберіться терпіння та пам’ятайте про те добре, що дасть вам переїзд.