Кіровоградщина: «Інгулець» у принциповому матчі виборов у меншості нічию

• 1528
    • Новина Кіровоградщина: «Інгулець» у принциповому матчі виборов у меншості нічию Ранкове місто. Кропивницький

Учора, 29 червня, «Інгулець» з Петрово, що на Кіровоградщині, зустрівся в поєдинкові проти "Минаєм" проти "Минай-Арени".

Принциповість поєдинку
    Гра була принциповою для кожної команди. І справа не лише в різниці очок, яка вирішує, хто з команд все ж потрапить до УПЛ. Питання в суперечці, яка почалася між цими командами ще під час карантину. Команда з Кіровоградщини займала тоді четверту сходинку в таблиці й вимагала відновити чемпіонат. Адже у разі його дострокового завершення «Інгулець» не пройшов би до Прем’єр ліги (далі йдуть три перших місця). Натомість «Минай», у якого була однакова кількість очок з нашою командою, активно проти відновлення чемпіонату, займаючи ту саму третю сходинку.

Перепалки тривали в інтернеті з будь-якого приводу. Наприклад, деякі команди заявили про неможливість закупити тести для перевірки своїх футболістів. Тоді Паворознюк повідомив про свою готовність оплатити ПЛР-тести для клубів першої ліги, які «не можуть осилити цей непідйомний фінансовий тягар». Натомість директор «Миная» запропонував Паворознюку скинути йомі гроші на карту «Перекиньте нам 100 000 гривень, нам не завадить. Я скину номер картки, ми не проти, - сказав Кополовець.
    На це відразу ж прийшла відповідь від команди з Кіровоградщини.

"Ми гроші нікому просто так не платимо. Якщо він хоче отримати ці 100 000 гривень, то у нашого клубу є до нього пропозиція - нехай він на камеру заспіває гімн Інгульця і скине нам цей відеозапис. Тоді ми з задоволенням перерахуємо йому цю суму".

Проте вже за тиждень директори "Інгулцю" та "Миная" поговорили й примирилися, про це повідомила прес-служба "Інгульця". Керівники цих клубів - Олександр Поворознюк і Михайло Кополовець в телефонному режимі поговорили й заключили таку собі мирову угоду. Михайло Михайлович вибачився за деякі речі, оприлюднювати які сьогодні вже немає сенсу. Олександр Григорович, в свою чергу, підтримав ініціативу закарпатської сторони. Всі розбіжності між клубами залишилися в минулому, принаймні так запевнили у прес-службі «Інгульця».

Гра
    Матч розпочався із затримки на 15-хвилин через зливу із градом, які пройшли в тому числі й над стадіоном.
    Спершу гру намагалися тримати гості, але реалізувати моменти в них не виходило. «Минай» також проводив небезпечні атаки, проте результат був аналогічним до суперника. Першими вразити ворота змогли гравці команди з Кіровоградщини. Січінава пробив голкіпера «Миная», але опинився в офсайді. Господарі ж пішли атакувати у відповідь й змогли реалізувати чистий момент. Книш біля штрафної перекинув на вільну зону у штрафній, м’яч опинився у Нурієва, який обіграв Шуста, 1:0. До кінця тайму рахунок лишився незмінним.

Другу половину гри команди почали на рівних, допоки на 55-хвилині "Інгулець" не залишився у меншості. Друге попередження за гру отримав захисник Семенко після фолу в центрі поля. Після цього на найближчі 20 хвилин господарі повністю забрали гру, провівши кілька дуже небезпечних, але нереалізованих моментів. Натомість гравці «Інгульця» вирішили йти до кінця. Проста комбінація "Інгульця": після помилки Жичикова, Микола Квасний проштовхнув м'яч на Мишуренко, а той уже без проблем забив з кількох метрів - 1:1.

Після цього обидві команди ще намагалися вийти вперед, але без особливо небезпечних моментів. Хіба що удар Кополовця таїв у собі хоч якусь загрозу, але голу так і не було. Тому команди вже втретє за сезон поділили між собою очки.

Після цієї зустрічі команда з Кіровоградщини займає другу сходинку в Першій лізі, маючи в запасі 41 очко. Їхній найближчий суперник, «Металіст-1925», займає першу сходинку, також маючи 41 очко. Наступну гру «Інгулець» проведе проти Авангарда, який посідає 8 сходинку в таблиці.