Кіровоградщина: Діти з протитуберкульозного санаторію отримали нові книжки (ФОТО)

  • 17 груд. 2019 13:40
  • 1043
    • Новина Кіровоградщина: Діти з протитуберкульозного санаторію отримали нові книжки (ФОТО) Ранкове місто. Кропивницький
     
    Близько сотні книг відправилися до Староосотського дитячого обласного протитуберкульозного санаторію. Про це у ФБ пише Директор  Міжнародного благодійного фонду "Дивожиття" Вікторія Семененко.
     
    "Проєкт «Книги як ліки», який вдало стартував цього літа, наповнюється дивокнигами, дивоблагодійниками, диволюдьми.
     
    Третя книжкова зона в рамках проєкту відкрилася у Староосотському дитячому обласному протитуберкульозному санаторію
     
    Я зустрічалася із чудовим керівником цього закладу - Надією Левченко, яка захоплена своєю справою. За таке цікаве знайомство вдячні керівнику обласної протитуберкульозної лікарні Галина Горенко, у закладі якої ми восени теж відкрили книжкову зону для діток, які проходять лікування туберкульозу.
     
     
     Староосотський дитячий обласний протитуберкульозний санаторій відкрили у далекому 1946 році. Це оздоровчий заклад, розрахований на 110 ліжок, де перебувають дітки від 3 до 15 років. Тут вони виховуються, навчаються, соціалізуються. Тут впроваджена інклюзивна освіта та корекційна педагогіка. На території закладу є школа, лабораторія, рентгенкабінет, лікувальний корпус, клуб, їдальня, спортивна зала, стоматологічний кабінет, корпус, де проживають дітки.
     
     Також на території дитячого санаторію діє бібліотека, де проходить чимало заходів. Проте її фонд не оновлювався досить давно, тому в нас не виникало навіть найменшого сумніву створити саме тут нашу дивокнижкову зону, де дітки читатимуть книги про добро, повчальні і веселі історії, підліткові захопливі.
     
     
    Завдяки нашим друзям Міжнародний благодійний фонд "Дивожиття", агентам добра із Кропивницького, Аджамки Кропивницького району Olga Novak-Negoda та Первозванівсьої ОТГ Любов Ключнікова ми передали понад сотню книг діткам. Тепер, завдяки вам, друзі, цей куточок наповнюється дивом.
     
    Це третя книжкова зона на Кіровоградщині, яку мені вдалося створити з диволюдьми. Зокрема, вперше в цю ідею повірила команда Активних громадян за підтримки Британської ради, Агенція сталого розвитку "Хмарочос", зокрема Ірина Ткаченко.
     
    Проєкт вартий продовження  І я вірю, що у бажанні долучитися до відкриття інших книжкових зон вдасться об’єднати все більше охочих. Бо яке ж то щастя - бачити дитячі радісні очі від захоплюючих книг. 
     
     Книги – це ліки, здатні відволікти від хвороби, захопити, замріяти, здивувати. Не інакше" - йдеться у повідомленні.