Кропивницька міська рада переходить на електронний документообіг

  • 15 трав. 2023 07:43
  • 736
    • Новина Кропивницька міська рада переходить на електронний документообіг Ранкове місто. Кропивницький
     
    Державна політика в офіційному діловодстві органів влади передбачає мінімізацію, а в перспективі й повне скасування паперового документообігу, сповіщає Кропивницька міська рада. 
     
    У Кропивницькій міській раді електронний документообіг впроваджується через систему АСКОД. Ця система здійснює ефективне управління корпоративними інформаційними ресурсами,  дозволяє швидко і прозоро організувати та автоматизувати управлінські процеси як в умовах централізованої, так і територіально-розподіленої організаційної структури. Її розробники працюють в цій сфері вже понад 30 років, а створений ними продукт автоматизує ділові процеси та підвищує ефективність повсякденної діяльності клієнтів, як серед підприємств, так і серед установ різного масштабу, різного галузевого профілю та різної форми власності.
     
     
    Система АСКОД в міській раді працювала донедавна в тестовому режимі, а вже із 22 травня розпочнеться її дослідна експлуатація. Протягом двох днів, 11 та 12 травня, в міській раді проходило навчання для відповідальних за впровадження та супровід електронного документообігу осіб. 
     - Впровадження електронного документообігу — це світова практика і ні в кого наразі не виникає навіть сумнівів у її доцільності. Немає й сумнівів у тому, що посадові особи міської ради успішної її опанують: якісно, і швидко, тим самим підтвердять і свій високий рівень професіоналізму, - наголошує керуюча справами міської ради Світлана Балакірєва.
    Учасники навчання першого дня, а це понад 50 осіб, розглянули ключові питання організації електронного документообігу: реєстрацію документів, постановку їх на контроль, створення резолюцій, контроль за виконанням, виконання, погодження, ознайомлення, перевірку, підпис.
     
    Наступного дня посадовці працювали над питаннями впровадження системи АСКОД у роботі зі зверненнями громадян.
     
    Навчання відбувалося у форматі живого діалогу, його учасники мали можливість ставити запитання та отримувати відповіді та наочні роз’яснення безпосередньо під час презентацій.