Кропивницькі рятувальники відпрацьовували надзвичайну ситуацію на "Заводі модифікованих жирів"

  • 23 жовт. 2017 10:00
  • 1131
    • Новина Кропивницькі рятувальники відпрацьовували надзвичайну ситуацію на «Заводі модифікованих жирів» Ранкове місто. Кропивницький
     
    У Кропивницькому рятувальники відпрацювали ліквідацію умовної надзвичайної ситуації на ЗАТ "Завод модифікованих жирів", про це повідомляє прес-служба У ДСНС в області.
     
    19 жовтня пройшли тренувальні практичні навчання особового складу 1-го Державного пожежно-рятувального загону м. Кропивницький та аварійно-рятувального загону спецпризначення У ДСНС в області з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на ЗАТ "Завод модифікованих жирів". Даний об’єкт відноситься до класу потенційно небезпечних, зважаючи на особливості виробництва та наявність великої чисельності людей: у денний час в будівлях заводу може перебувати близько 1500 працівників та 200 відвідувачів. 
     
    Згідно із тактичним задумом навчань, внаслідок короткого замкнення електромережі сталося займання картону та дерев’яних конструкцій в приміщенні виробничого цеху. Пожежа швидко розповсюджується по горючих матеріалах в приміщенні цеху. Ситуацію ускладнює сильне задимлення, є загроза розповсюдження вогню на сусідні приміщення.
     
     
    Відповідно до функціональних повноважень кожної ланки, задіяної до ліквідації пожежі, від початку виявлення займання до повної ліквідації НС всі дії пожежно-рятувальних підрозділів та відповідальних працівників підприємства здійснювались згідно із тактичним задумом та з урахуванням обстановки під час надзвичайної ситуації. 
    Всього до навчань було залучено 5 одиниць техніки та 35 чоловіків особового складу 1-го Державного пожежно-рятувального загону Кропивницького та аварійно-рятувального загону спецпризначення У ДСНС в області.
     
    Нагадуємо: У Кропивницькому загорілись речі на балконі дев’ятиповерхівки
     
    Слід зазначити, що подібні навчання регулярно проводяться на потенційно небезпечних об’єктсх області з метою відпрацювання чітких та злагоджених дій пожежно-рятувальних підрозділів зі службами взаємодії та працівниками підприємств, щоб під час реальної надзвичайної ситуації не виникало зволікань, неправильних кроків, які можуть призвести до великих втрат.