Кропивницькі атлети вдало виступили на Чемпіонаті України

• 9 черв. 2023 19:31
  • 427
    • Новина Кропивницькі атлети вдало виступили на Чемпіонаті України Ранкове місто. Кропивницький

7 червня в Івано-Франківську стартував Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді, сповіщає Кіровоградська обласна державна адміністрація.

Як повідомили у федерації легкої атлетики Кіровоградщини, у перший змагальний день золоту медаль виборов кропивничанин Олег Дорощук. Вихованець тренерів Геннадія Здітовецького та Галини Михалюкової у стрибках у висоту показав результат 2,26 метра.

Також маємо бронзу від Іллі Попова (тренерка Наталія Абраменко). На дистанції 100 метрів він показав результат 10.68 (10,84 фінал). Четверте місце у стрибках у висоту завоював Олег Тикул (тренер Геннадій Здітовецький, В. Савченко).