Як у Кропивницькому будуть модернізовувати систему теплопостачання

  • 11 бер. 2019 16:38
  • 3582
    • Новина Як у Кропивницькому будуть модернізовувати систему теплопостачання Ранкове місто. Кропивницький
     
    Андрій Райкович: проект модернізації системи теплопостачання Кропивницького має бути розроблений оперативно і якісно. Про це йдеться на сайті міської ради.
     
    Температура повітря стала значно теплішою, і опалювальний сезон у Кропивницькому наближається до фінішу, але питання теплозабезпечення обласного центру з порядку денного не знімається. На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович під час проведення апаратної наради сьогодні, 11 березня.
     
    Очільник міста поставив перед профільними заступниками і керівниками головного управління житлово – комунального господарства не зволікати з розробкою програми тепломодернізації Кропивницького. Програма має бути розроблена терміново, але якнайшвидше у власність міста потрібно повернути цілісний майновий комплекс, орендований ДП «Кіровоградтепло» ТОВ ЦНТІ УНГА. Міський голова переконаний, починати підготовку до опалювального сезону 2019 – 2020 потрібно вже зараз. 
     
    - Ми щодня працюємо над проектом: провели консультації, підготували технічні завдання на проект - тримайте зв'язок із експертами. Вимагайте якісних і реальних рішень, - поставив завдання Андрій Райкович. - Нам треба боротися за ефективне тепло у місті. Щоб проектанти видали професійну схему, відповідно до реалій нашого міста і з врахуванням можливостей наших теплогенераторних підприємств. Плюс необхідно враховувати наші фінансові ресурси або шляхи можливого кредитування.
     
    Чітка програма модернізації системи теплопостачання має бути розроблена вже в поточному році, наголосив міський голова.
     
    - Через відсутність проектних рішень ми тупцюємо на місці, а бюджет розроблений без врахування необхідності реконструкції системи теплозабезпечення, - звернув увагу Андрій Райкович. - Теплоенергетика – наріжний камінь для стабільного функціонування усіх сфер життєдіяльності міста. Тому необхідно, щоб у проекті чітко були визначені шляхи подачі тепла до усіх об’єктів комунальної власності: кожного садочка, кожної школи чи лікарні, щоб була задіяна максимальна допомога ОСББ в освоєнні коштів державних програм тепломодернізації. Якісно підготовлений проект дасть можливість ефективно проводити перемовини із усіма зовнішніми та внутрішніми інвесторами.