Як пройшла гра між командою «Олександрія» та "Шахтарем" (ВІДЕО)

• 18 вер. 2018 09:02
  • 927
    • Новина Як пройшла гра між командою «Олександрія» та «Шахтарем» (ВІДЕО) Ранкове місто. Кропивницький

Донецький «Шахтар» переміг футбольний клуб «Олександрія» у матчі восьмого туру Прем'єр-ліги. Зустріч першої та другої команд чемпіонату відбувалася на олександрійському спорткомплексі «Ніка» у суботу. Про це пише у ФБ Канал Кіровоград.

Після ось такого пасу з глибини поля і удару в дотик Марлоса на 26 хвилині «Шахтар» повів у рахунку. У першому таймі донеччани лише раз пробили по воротах олександрійців – і цей удар став результативним. У другій половині матчу господарі двічі могли відігратись. В обох випадках Дмитро ШАстал та Євген БанАда з шести-семи метрів головою пробили у руки голкіпера «Шахтаря» Андрія Пятова. «Гірники» свій шанс за три хвилини до фінального свистка не змарнували. Віктор Коваленко вийшов один на один з голкіпером олександрійців і встановив остаточний рахунок матчу – 2:0 на користь «Шахтаря».