Чергова перемога: «Олександрія» продовжує безпрограшну серію

• 7 лют. 2020 16:05
  • 1040
    • Новина Чергова перемога: «Олександрія» продовжує безпрограшну серію Ранкове місто. Кропивницький

«Олександрія» провела другий матч в рамках зимових зборів у Турції проти болгарського «Левські».
    Про це повідомляє журналіст «Утреннего города».

Перший тайм обидві команди почали активно, провівши по кілька небезпечних атак. Проте відкрити рахунок вийшло тільки на 33 хвилині, коли Ситало вийшов у контратаку, 0:1.

У другому таймі команди не зупинилися і почали атакувати ще більше. Зокрма, Задерака на 60 хвилині пробив головою в дальній кут воріт і голкіперу відбити його не вийшло, 0:2. Після цього суперники почали завдавати дальніх ударів, час від часу заходячи в штрафну олександрійців. Так, під час розіграшу кутового рефері призначив пенальті у ворота команди з Кіровоградщини, відбити яке у Білика не вийшло, 1:2. До кінця тайму команди провели ще кілька небезпечних атак, проте рахунок не змінився.

Наступний матч «Олександрія» проведе 9 лютого проти казахстанського Кизил-Жара.