Надежда-декор, салон весільного декору

Просмотров за месяц
46
Адрес:
м. Кропивницький, вул. Верхня Биковська,76
Бажаєте отримати від свята незабутні емоції? Боїтеся, що все це вам не по кишені? Пропонуємо декорації на будь-який бюджет. Величезна база декору передбачає прекрасний вибір і економію коштів. Оформлення залу перевершує всі очікування, завжди робимо трішки більше, ніж ви замовляєте. Консультація дипломованого дизайнера заощадить ваш час і гроші.
-

«Надєжда-декор» - салон весільного декору у Кропивницькому.

Декор весілля- це не лише модна тенденція, це спосіб передати Ваш характер, показати Вашу індивідуальність. Ми, в «Надєжда-декор»  саме так і ставимося до оформлення. Намагаємося передати Вашу індивідуальність з частинкою нашої душі.

Все: від маленької картки розсадження до масштабних рішень працює на загальну ідею, концепцію. У нас Ви можете замовити виконану в єдиному стилі систему розсадження, запрошення, флористику: від букета нареченої до загального оформлення залу, текстиль та багато іншого.

Наша студія декору обслужила 1113 заходів, з них 1054 весілля. У тому числі 86 виїзних церемоній, з них 61 церемонію «Під ключ»!

Бажаєте отримати від свята незабутні емоції? Боїтеся, що все це вам не по кишені? Пропонуємо декорації на будь-який бюджет.

Величезна база декору передбачає прекрасний вибір і економію коштів. Оформлення залу перевершує всі очікування, завжди робимо трішки більше, ніж ви замовляєте. Консультація дипломованого дизайнера заощадить ваш час і гроші.

Вміємо працювати з женихами – швидко, конкретно, вигідно: продуманий оптимальний пакет необхідного декору здивує Вашу обраницю. Прокат банкетного текстилю вигідно позначиться на бюджеті весілля. Наші чохли не з'їжджають з стільців і не втрачають форму і вигляд до кінця вашого заходу.

Якщо на вашому святі будуть діти, декор стільців для дітей – безкоштовно. Наша студія декору оформляє денні та вечірні виїзні церемонії.

При замовленні виїзної церемонії «Під ключ» гарантована економія коштів до 30%.

Сторінки у оцмережах:  Фейсбук та Інстаграм

Контактні телефони: +380505792561; +380505792562; +380966798632

«Надежда-декор» Салон свадебного декора в Кропивницком. студия декора оформляет дневные и вечерние выездные церемонии.

При заказе выездной церемонии «Под ключ» гарантированная экономия средств до 30%.