Адвокат Майнард Наталія Олександрівна

 • Адвокаты
 • Адвокат Майнард Наталія Олександрівна
Просмотров за месяц
164
Адрес:
м. Кропивницький, вул. Пашутинська, 57
Веб-сайт:
Адміністративне судочинство - оскарження рішень (дій, бездіяльності) державних органів та органів місцевого самоврядування, рішень Антимонопольного комітету України, державної інспекції по контролю за цінами, державної податкової служби, екологічної інспекції, тощо. Вирішення спірних питань, що регулюються цивільним та господарським законодавством. Транспорт та звя'зок. Дорожньо-транспортні пригоди Захист інтересів вкладників банків(депозити кредити, умови договорів, третейські застерерження). Трудове право. Сімейне право. Спадкування. Представництво у судах загальної юрисдикції всіх рівнів. Супроводження господарської діяльності юридичних та фізичних осіб-підприємців
-

 

 

"Спочатку робимо складне, потім переходимо до неможливого."
 

                             Майнард Наталія Олександрівна

 

Інформація про мене:  

       Я народилась і проживаю у м. Кіровоград. За спеціальністю працюю з  1997 року, індивідуальною адвокатською діяльністю займаюсь з 2007 року,  член кваліфікаційно­дисциплінарної комісії адвокатури в Кіровоградській  області з 2013 року.
       Дипломант Кіровоградського обласного конкурсу «Молода людина 2010  року», нагороджена дипломами Спілки адвокатів України 2009, 2010, 2012  року за здобутки в професійній дальності. Отримала подяку ВАТ  «Укртелеком» за сумлінне виконання професійних обовязків у 2011 році.  Приймала участь у всеукраїнськії программі «Національні лідери України» в  2013 р. та у форумі «Шляхи розвитку адвокатури України у Европейському співтоваристві» 2014 р. Постійно підвищую свою кваліфікацію в рамках  семінарів, що проводяться Радою адвокатів Кіровоградської області.  
 
Місія:
       Мені подобається допомагати людям. Я не відмовляюсь від участі навідь  у справах, які зазвичай вважаються неперспективними, оскільки неодноразово  впевнювалась у тому, що уважний і індивідуальний підхід до справи може  змінити ствлення до неї, як у суду так і у самого клієнта. Я не колекціоную  перемоги в суді і вважаю, що справу, яку можна вирішити позасудовому  порядку треба вирішувати в позасудовому порядку. Я не рахую перемог,  оскільки вважаю, що це природній результат добре зробленої роботи по  підготовці справи до розгляду і якісно проведеної роботи в суді.  При спілкуванні із клієнтами я надаю великої уваги питанню взаємної  довіри і чесності при спілкуванні і викладенні всіх обставин справи,  допомагаю у розшуку доказів чи інформації, яка може бути важливою для  Мені важлива Ваша думка, адже саме інтерси клієнта є головним  пріорітетом у роботі адвоката.  Вірю у справедливість і закон, знаю — саме вони врешті переможуть.
 
 
Перелік послуг:
 • Адміністративне судочинство - оскарження рішень (дій, бездіяльності) державних органів та органів місцевого самоврядування, рішень Антимонопольного комітету України, державної інспекції по контролю за цінами, державної податкової служби, екологічної інспекції, тощо.
 • Вирішення спірних питань, що регулюються цивільним та господарським законодавством
 • Транспорт та звя'зок
 • Дорожньо-транспортні пригоди
 • Захист інтересів вкладників банків(депозити кредити, умови договорів, третейські застерерження)
 • Трудове право
 • Сімейне право
 • Спадкування
 • Представництво у судах загальної юрисдикції всіх рівнів
 • Супроводження господарської діяльності юридичних та фізичних осіб-підприємців