Килими, лінолеум, торгово-виставковий павільйон

Просмотров за месяц
101
Адрес:
м. Кровивницький, вул. Соборна, 27 (Кр. Ринок)
Покриття для підлоги на будь-який смак: килими, паласи, килимові доріжки, килимки в ванну кімнату. Під розмір будь-якого приміщення, для різних приміщень: квартира, будинок, офіс та приміщення держслужб.
-

Килими, паласи, килимові доріжки, лінолеум - буд-якого розміру та форми, для дому та офісу. 


Покриття для підлоги носить теплоізоляційний, звукоізоляційний і, що також важливо, декоративний характер.

Найпопулярніші види покриттів для підлоги ви зможете придбати торгово-виставковому павільйоні «Килими. Лінолеум» у Кропивницькому.

Килимове покриття пропонується для різних приміщень в домівці, для офісів і державних служб, під розмір будь-якого приміщення!

Серед асортименту ви знайдете:

  • паласи і килими для дитячих кімнат;
  • килимки для ванної кімнати (в тому числі аквамати, децефлор, набори та ін);
  • килимові доріжки в передпокій;
  • паласи і килими в спальню і вітальню.

Також, тут представлений великий вибір якісного лінолеуму різного призначення та дизайну.

Вашій увазі пропонується широкий вибір продукції від провідних українських і світових виробників – Польща, Білорусь, Бельгія, Німеччина, Словаччина.

Вироби – високої якості, екологічні і гіпоалергенні!

Серед всіх пропозицій магазину легко підібрати килим або лінолеум , який прикрасить ваше житло і гарно доповнить інтер'єр.

Тим більше, що роблять вирізи будь-якого розміру (від 60 см до 4 м) і різної форми (коло, овал, квадрат), тобто при необхідності, підганяють під розмір приміщення.

Продавці торгово-виставкового павільйону - зорієнтують по асортименту і допоможуть правильно підібрати покриття для підлоги в кожному окремому випадку, в залежноті від характеритик приміщення.

Торгово-виставковий павільйон має величезний досвід (більше 15 років) реалізації покриттів для підлоги і пропонує вам широкий спектр виробів, здатних задовольнити найвимогливіших покупців!

Цінова політика компанії відрізняється гнучкістю – є товари від бюджетних варіантів до преміум класу. Пропонують клієнтам систему знижок, а також щоденні вигідні пропозиції.

Є доставка товару по Кропивницькому і зв межі міста.

Павільйон працює без вихідних на Критому Ринку (вул. Соборна, 27)

Контактний телефон: (050) 563 65 99