Чистюля, хімчистка килимів

Просмотров за месяц
91
Адрес:
вул. Абрикосова, 9 (Червоноармійська)
Веб-сайт:
Послуги з чистки килимів, пледів, м`яких меблів. Хімчистка працює завжди, незалежно від пори року чи погодних умов! А якщо у Ви зовсім не маєте вільного часу – команда хімчистки приїде, забере виріб і, після чистки (5-10 днів), привезе назад. Але вже ідеально чистим, як новий! Доставка - безкоштовна. Спосіб чищення: Аквачистка - хімчистка, чистка, мийка.
-

Килимове покриття – це той предмет інтер`єру, який потребує професійної хімчистки декілька разів на рік!

Чому саме хімчистка? Тому що, більшість забруднень вивести самостійно просто неможливо! А деяких навіть не видно на перший погляд.

В Кропивницькому послуги з чистки килимів, пледів, м`яких меблів надає хімчистка «Чистюля». Хімчистка працює завжди, незалежно від пори року чи погодних умов!

А  якщо у Ви зовсім не маєте вільного часу – команда хімчистки приїде, забере виріб і, після чистки (5-10 днів), привезе назад. Але вже ідеально чистим, як новий!

Спосіб чищення: Аквачистка - хімчистка, чистка, мийка.

 Чистка здійснюється тільки на професійному німецькому обладнанні: сушка  - в центрифугах. Додаткова послуга – кварцювання, що дозволяє повністю продезінфікувати виріб!

В роботі використовуються виключно безпечні  та екологічні засоби, яка є цілком безпечними для людини!  І навіть якщо у Вас є малятко - чистка в «Чистюлі» не те що не зашкодить - вона особливо важлива! Ваша сім`я буде здоровою!

 Адже всі ми повинні розуміти, що килим - це не тільки предмет інтер'єру!  Це і головний збирач пилу в домі!  Ви навіть не уявляєте, який брудний Ваш килим і хто там може «жити»!

Процес чищення повинен відповідати всім стандартам.  У цьому випадку Ваш килим не буде пошкоджений і збереже свій первозданний вигляд надовго.

Співробітники  компанії вирішать Ваші проблеми, пов'язані з чистотою м'яких меблів і килимів. Використовуючи передові технології , виведуть до 90% плям і забруднень.

Є домашні тварини? Не проблема!

 Після хімчистки Ваш килим не матиме неприємного запаху! І це вже 100%!

 Компанія практикує обмін досвідом з іншими країнами (Румунія, Молдова, Білорусь, Казахстан, Туреччина,). Це дає можливість отримувати впроваджувати найсучасніші технології на своєму підприємстві та отримувати нові корисні знання.

 Хімчистка «Чистюля»- перевірений помічник  в підтриманні чистоти в Вашому домі!

Телефонуйте:

  • (099) 608-88-58, (096) 608-88-58, (0522) 27-88-58.

 Адреса:

  • м. Кропивницький, вул. Абрикосова, 9 (колиш. Червоноармійська)


Ми - найкращі, бо постійно розвиваємося і прагнемо зробити життя кожного клієнта ще чистішим і безтурботнішим.