FLYING BEAUTY VICTORIA, бьюти салон

Просмотров за месяц
74
Адрес:
м Кропивницкий, вул. Гоголя, 95
Телефоны:
Веб-сайт:
Перманентний макіяж, мезотерапія, bb-glow - такі популярні послуги краси пропонує студія краси flaing BEAUTY Victoria (флаін б'юті Вікторія) у Кропивницькому.
-

Перманентний макіяж, мезотерапія, bb-glow - такі популярні послуги краси пропонує студія краси flaing BEAUTY Victoria (флаін б'юті Вікторія) у Кропивницькому.

 В першу чергу у студії подбали про безпеку і комфорт клієнтів, зробивши все можливе, що б створити ідеальні умови. Студія забезпечена професійним обладнанням. У роботі використовуються пігменти найвищої якості. Їх відрізняє особлива стійкість, гіпоалергенність і нешкідливість для здоров'я. Місцева анестезія застосовується з урахуванням протипоказань і індивідуальних особливостей.
 
Всі проецедури проводяться виключно в стерильних умовах із застосуванням одноразових витратних матеріалів. Відвідувачки студії отримують всі необхідні консультації про правильний догляд за обличчям в період загоєння після процедури.
 
Засновниця студії Вікторія постійно навчається, підвищує кваліфікацію, є професійним майстром перманентного макіяжу зі стажем 4 роки, майстром мезотерапії і процедур bb-glow!
 
Перманентний макіяж - введення спеціального фарбувального пігменту у верхні шари дерми, щоб виділити, підкреслити або скорегувати деякі риси обличчя.  Вікторія - справжній професіонал своєї справи. 
 
До кожного клієнта є індивідуальний підхід. За допомогою татуажу можна поліпшити форму брів, губ, повік і багато іншого.
 
Мезотерапія. 
 
Класична процедура мезотерапії - це введення підшкірно спеціальних лікувальних сироваток, багатих на корисні кислоти, вітаміни, мікроелементи і натуральні рослинні екстракти.
 
Саме тому мезотерапія навколо очей та інших частин обличчя є однією з найефективніших процедур.  Відомо, що будь-яка поживна маска або звичайний масаж шкіри впливають на шкіру поверхово, так як проникати вглиб не дозволяє епідерміс. 
 
Тоді як мезотерапія - це проведення активних речовин в глибокі шари шкіри за допомогою тонких голок, після чого процеси регенерації і відновлення протікають зсередини, а не на поверхні.
 
Процедура BB Glow призначена для удосконалення тону шкіри, яке досягається шляхом введення мікроін'єкцій тонального крему.
 
 Ефект від BB Glow:
  • з'являється природне сяйво і досконалий тон шкіри; 
  • вирівнюється рельєф шкіри обличчя;
  • зникають поверхневі зморшки і веснянки, наслідки постакне, шрами, дрібні судини і синці під очима; 
  • ефект омолодження не змусить себе чекати!

Студія flaing BEAUTY Victoria чекає вас за адресою: м. Кропивницький, вул. Гоголя, 95

Контактний телефон: (099) 238 10 52 (вайбер)