Flora de Luxe, студія квіткової моди

  • Цветы
  • Flora de Luxe, студія квіткової моди
Просмотров за месяц
245
Адрес:
вул. Велика Перспективна, 11/11б
Телефоны:
Продаж живих квітів; продаж квітів у горщиках; оформлення оригінальних букетів та композицій; цікаве оформлення подарунків; флористика на весілля та інші важливі події. Доступна послуга доставки по місту. У «Flora de Luxe» немає місця буденності, пересічності і застарілим ідеям!
-

Талановиті флористи - це справжні художники, які малюють картини, тільки квітами. Вони грають фарбами живих квітів, наповнюють букети незвичним шармом, можуть підкреслити неповторність і оригінальність композиції.

Живі квіти додають потрібної ​​атмосфери будь-якому святу, а якщо це весілля, квіти – є одним з найбільш важливих складових всієї події, починаючи з букету нареченої (який повинен бути просто неймовірним, правда?) й закінчуючи оформленням весільної арки та всієї церемонії в цілому.

«FloradeLuxe»(«Флора де Люкс») – салон квіткової моди в Кропивницькому. Салон знаходиться безпосередньо в центрі міста – вул. Велика Перспективна, 11/11б і працює без вихідних з 8.00 до 22.00.

Тут пропонують величезний вибір квіткової продукції з Нідерландів, Кенії, Еквадору та Колумбії: від традиційних троянд і до найекзотичніших квітів нашої планети! Квіти завжди свіжі й будуть ще довго радувати власника!

Креативні флористи задовольнять будь-яку ідею для створення вишуканої композиції саме для Вас.

Тут немає місця буденності,пересічності і застарілим ідеям - кожен раз співробітники Салону творять щось нове і незвичайне. В студії «Флора де Люкс» створюють красу у всіх її проявах, отримуючи в результаті все тільки саме вишукане, часом химерне і епатажне (все за бажанням замовника).

У  «FloradeLuxe» завжди в курсі світових напрямків флористики і творці салону із задоволенням тішать клієнтів, реалізуючи найцікавіші, сміливі, творчі рішення для них. Це і всілякі оформлення свят, урочистих подій, презентацій, весіль, і прикраса будинків і офісів, і ексклюзивні замовлення.

Просто диву даєшся, скільки всього можна зробити з квітів!

Перелік послуг:

  • Продаж живих квітів;
  • Продаж квітів у горщиках;
  • Оформлення оригінальних букетів та композицій;
  • Цікаве оформлення подарунків;
  • Доставка.
  • Флористика на весілля та інші важливі події.

Салон квіткової моди«FloradeLuxe» завжди радий бачити всіх охочих в якості своїх клієнтів та партнерів!

Контактний номер телефону: 050-490-80-86.

Шукайте  «FloradeLuxe»  у соціальних мережах Facebook та Instagram

Електронна адреса:  Redredmi44@gmail.com