Як уберегти автомобіль від перегріву

23 июля 2021 09:59 0 269 Туризм, спорт, отдых
Як уберегти автомобіль від перегріву
 
Найпростіше уберегти автомобіль від перегріву влітку — це залишити його у тіні. 
 
Якщо такої можливості немає, то ось кілька порад, як захистити авто в спеку:
 
  • Прикрийте приладову панель та передню частину автомобіля від сонячних променів — можна використати світловідбиваючу шторку, розташувавши її під вітровим склом. За можливості закривайте також заднє та бокове скло.
  • Для захисту всього кузова варто використовувати чохол-накидку. Він збереже не тільки салон, але і лакофарбове покриття авто. Тканина повинна бути світла і за можливості така, що дихає. 
  • Якщо автомобіль перегрівся, то перш ніж включити кондиціонер, варто провітрити салон — так удасться уникнути різкого перепаду температури.
  • Перевіряйте двигун. Перегрів найчастіше свідчить про недостатній рівень охолоджувальної рідини або про її низьку якість. Тому в першу чергу потрібно заглянути в розширювальний бачок, за необхідності долити рідину.
  • Під час паркування на спеці забирайте з салону і багажника вразливі речі — аптечку з ліками, пластикові іграшки, запальнички, аерозольні балончики, продукти і газовану воду.
  • Не забувайте, що під сонцем нагрівається не лише салон, але і шини. Нагріту гуму, яка стикається з плавким асфальтом, може просто розірвати гаряче повітря всередині коліс. Тому влітку необхідно зменшувати тиск у камерах і регулярно його перевіряти.
 
Патрульна поліція України
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий