Рятувальники дістали з-під завалів родину, а за півтори доби врятували й собачку

16 марта 2023 08:56 0 323 Личность
Рятувальники дістали з-під завалів родину, а за півтори доби врятували й собачку
 
Пам’ятаєте Міру?  Її врятували з-під завалів зруйнованого будинку у Запоріжжі, нагадує ДСНС України. Чотирилапа перебувала там більш ніж півтори доби, та рятувальникам вдалося відшукати хвостату і передати господарям, яких врятували напередодні. 
 
Запорізька родина завітала до Служби порятунку аби особисто подякувати своїм рятівникам.
 
 
У ніч на 2 березня, коли російська ракета зруйнувала житловий будинок Анни, вона разом з чоловіком були вдома. Надзвичайники врятували родину з-під зруйнованих конструкцій їхньої оселі.
 
Через півтори доби співробітникам ДСНС вдалося відшукати і чотирилапу улюбленицю сім’ї – французького бульдога на прізвисько Міра. Таким чином, силами наших рятувальників вдалося зберегти 4 життя: Анни, її чоловіка, чотирилапого «носика» і дитини, яку носить під серцем жінка. 
 
 
 У ході ліквідації рятувальники знайшли обручку, документи, гаджет з весільними фотографіями - миттєвостями, які надзвичайно цінні для цих людей. Все знайдене фахівці ДСНС повернули родині.
 
Наразі чоловік Анни перебуває у лікарні, тому жінка, яка сама нещодавно повернулася із медзакладу, приїхала до Служби порятунку з мамою і песиком Мірою. 
- Ви неймовірні. Я не уявляю, як можна було зробити те, що ви зробили. Це просто не піддається розумінню. Ми кричали з чоловіком без сподівань бути почутими. А ви почули і врятували нас, - емоційно розповіла Анна.
Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий