"Группа изданий Город"

Просмотров за месяц
148
Адрес:
25009, м. Кропивницький, вул. Соборна,7а, оф. 313
Веб-сайт:
Рейтинг:
Регіональні новини, великий каталог підприємств, афіша
-

"Первая городская газета"

"Первая городская" - газета для тих, хто молодий розумом, серцем і душею, хто втомився від одноманітних новин і нескінченних кримінальних хронік, хто вміє радіти кожній хвилині життя. 

Нас читають і дорослі, і малеча, і замріяні дівчата, і прагматичні чоловіки, нерозсудливі закохані та розсудливі керівники, бабусі й дідусі… Ми разом хочемо змінити життя свого міста на краще і докладаємо усіх можливих зусиль, щоб цього досягти. Тому пишемо про політику та «соціалку», про добрих людей і талановитих майстрів, про дороги та євроінтеграцію, освіту й самоосвіту. Скептично ставимося до зазнайкуватих службовців, обожнюємо юні таланти та сміливі рішення. І так, ми самі любимо смачно поїсти і своїх читачів намагаємося щономеру почастувати новим і оригінальним рецептом – щоб шлунку було гаряче, а гаманцю – не боляче.))

«Первая городская» – це колектив схибнутих на своїй роботі журналістів, що готові за першим натяком мчати до цікавої особистості, за приголомшливим сюжетом, вдалим кадром і свіжими новинами.

  • Газета виходить щотижня, у четвер.
  • Містить політичні, економічні новини Кропивницького й області, інтерв'ю з цікавими й відомими містянами, новини культури та спорту. 
  • Формат – А3, 20 стор., роздрібний продаж і передплата.
  • У кожного номера – більше 15 000 читачів
  • Географія розповсюдження: Кропивницький та Кіровоградська область.
По питанням розміщення реклами звертайтеся в редакцію за телефонами:  
 066-46-808-46, 096-100-66-92, 0522-27-48-20

Сайт газети: ugorod.kr.ua

Ознайомитись з ПДФ видання