Фортеця, лазертаг-клуб. Кропивницький

Просмотров за месяц
58
Адрес:
Велика Северинка, Київський шлях, 1
Веб-сайт:
Рейтинг:
Якщо ви хочете цікаво, весело провести час - грайте в лазертаг! Це безпечно, не потрібне екіперування, невелика вартість.Можна без проблем грати де завгодно: у дворі, в парку, в офісі, на дачі. Різноманітність сценаріїв гри. Велика дальність стрільби.... Зацікавились? Дзвоніть!
-

      Щороку, наближаючись до дати дня народження, ви замислюєтеся, як би яскравіше його відсвяткувати? Хмільні застілля і фуршетні посиденьки вже набридли. Генеральні прибирання та миття посуду після таких святкувань – справжнє випробування. Але все ж хочеться зібрати друзів, поспілкуватися, весело провести час.     

   Кропивницький лазертаг-клуб «Фортеця» пропонує відзначити свій День народження або інше свято цікаво і яскраво, граючи в лазертаг. Це може бути день народження вашого чоловіка, дружини, дитини, батьків або колег.

    Гра в лазертаг (іншими словами лазерний пейнтбол) немає обмежень за віком і статтю. Діти обожнюють його за можливість відчути себе бійцями на рівні тат і мам, дорослі - за смак дитинства, дівчата - за цілий манікюр та легкість обладнання, люди старшого покоління - за можливість використовувати стратегічне мислення, свій досвід.

   Граючи в лазертаг, вам не потрібне спеціальне екіпірування, ви захищенні від синців та різноманітних травм. Для того, щоб «граючи» відзначити День народження, вам всього лише потрібно: заздалегідь забронювати обладнання, час гри і визначити місце, де буде відбуватися битва.

    У призначений час інструктор відповість на ваші запитання, а у пробній грі кожен з гостей спробує себе в ролі бійця. Після навчального бою усі зможуть приступити до гри, де кожен може показати своє вміння мислити стратегічно, швидко ховатися і влучно стріляти.

     Вся статистика гри відображається в комп'ютері і після закінчення ви зможете побачити всі дії гравців в битві: хто скільки стріляв, в кого і хто потрапляв. Крім цього, комп'ютер прорахує і видасть три опції: боєць, снайпер і найдобріший. Боєць - це найкращий серед гравців, снайпер - найвлучніший, а "найдобріший" - хто менше всіх потрапив в ціль. Проведіть цей час з нами і ваші гості будуть в захваті.

!!! Хочемо нагадати, що імениннику ми даруємо подарунок від клубу !!!

Наші щасливі і задоволені гравці:

     

ЧОМУ ВАРТО ГРАТИ САМЕ В ЛАЗЕРТАГ

  • У гравців в лазертаг, на відміну від уже існуючих пейнтболу та страйкболу, немає травм, бруду і фарби.
  • Ігри в лазертаг повністю безпечні. Ні синців, ні больових відчуттів, тому можуть грати дівчата та діти.
  • Вартість гри значно нижча, ніж в аналогічних іграх. Не потрібні додаткові кошти на витратні матеріали.
  • Інфрачервоні промені нешкідливі. Не потрібне спеціальне екіпірування. Ви можете грати в будь-якому зручному для вас одязі, без масок і захисних костюмів.
  • Можна без проблем грати де завгодно: у дворі, в парку, в офісі, на дачі.
  • За рахунок комп'ютерних технологій, грати нечесно не зможе ніхто.
  • Різноманітність сценаріїв гри. Можна вибрати стандартний сценарій, можна придумати свій.
  • Велика дальність стрільби (до 150 м).

              

     Всі тагери (спеціальне обладнання гри) в клубі бездротові. На сьогоднішній день це найдосконаліша зброя в подібних іграх. Раніше головна пов'язка і рушниця були пов'язані дротами, що обмежувало свободу не тільки в русі, але і в переміщенні по місцевості. Тепер зв'язок рушниці з пов'язкою здійснюється за технологією "блютуз". А якщо нічого не заважає, то полігон може бути там, де зручно ВАМ. Крім цього всі комплекти обладнані коліматорними прицілами, а значить, "промазати" неможливо. Ці переваги роблять лазертаг справжньою "стрілялкою майбутнього".

Чекаємо на Вас!

Телефонуйте до "Фортеці" за номером  (066) 231-92-84 або (098) 728-46-55і та замовляйте гру!