Кропивничан запрошують на лекцію "Історія, яка повторюється"

14 нояб 2017 14:32 135 0 Общество
Кропивничан запрошують на лекцію "Історія, яка повторюється"


1 грудня у бібліотеці для юнацтва ім. Маланюка о 16:30 Володимир Панченко проведе публічну лекцію "Історія, яка повторюється". Про це повідомляють організатори.

Публічні лекції на різні теми стали абсолютним трендом у світі, який вимагає від людини постійного самовдосконалення.
Кропивницький нарешті теж долучається до цього глобального руху.

Вже невдовзі, а саме 1 грудня, у п’ятницю, всі бажаючі можуть прослухати публічну лекцію на тему: "Історія, яка повторюється".
Історія має звичку повторюватися, хоч і не буквально. З відчуттям дежавю живемо багато років, проте від 2014-го це відчуття набуло для України трагічного виміру. Адже гібридна війна, яку веде з нами Російська Федерація, відбирає тисячі життів. Дехто з високопоставлених державних чиновників здивовано заявляє: "І хто б міг подумати, що Росія на нас нападе?!" Але для того, щоб таке казати, треба зовсім не знати власної історії...

Про історичну пам"ять як чинник національної безпеки, про уроки гібридної війни 1917-1921 років, розв"язаної більшовицькою Росією проти УНР, Української держави й Директорії, про трьох головних ворогів України, про наші національні комплекси, - про все це розмірковує професор Володимир Панченко, член Ініціативної групи "Перше грудня", народний депутат України в 1990-1994 рр. від м.Кіровограда (Кропивницького).

Володи́мир Євге́нович Па́нченко — український літературний критик, літературознавець, письменник, автор відомих статей, монографій, підручників на літературну та історичну тематику, професор Національного університету «Києво-Могилянська академія», доктор філологічних наук, член Національної спілки письменників України.

Безкоштовні пожертви  на користь спорудження в Кропивницькому пам'ятника Юрію Яновському.

 

Вхід вільний.
Нагадаємо: На Компаніївщині вшанували пам’ять отамана Холодного Яру

 

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий