Чемпіоном України з боксу 2017 року став наш земляк Тамерлан Мірашов

• 18 жовт. 2017 14:07
  • 2020
    • Новина Чемпіоном України з боксу 2017 року став наш земляк Тамерлан Мірашов Ранкове місто. Кропивницький

У Кропивницькому минулої неділі завершився Чемпіонат України з боксу серед чоловіків віком до 22 років, організатором проведення якого стали Міністерство молоді та спорту України, Федерація боксу України та обласна Федерація боксу України.

Протягом тижня в спортзалі педуніверситету Винниченка першість виборювали 140 спортсменів у складі 4 МСМК, 43 МСУ, 74 КМСУ та спортсменів першого-другого розрядів.
    У фінальних боях золоту медаль у ваговій категорії до 56 кг здобув майстер спорту України з боксу. Вихованець КЗ "Комлексна ДЮСШ № 1 Кіровоградської міської ради Тамерлан Мірашов (на фото)- тренер МСМК Віктор Фесечко.

Бронзові медалі завоювали наші земляки - студенти факультету фізичного виховання місцевого вишу Дмитро Червяк (вагова категорія до 52 кг) та Петро Гориленко (вагова категорія до 60 кг), яких тренують майстри спорту з боксу Віктор, Вадим та Дмитро Саласенко.

Нагадаєм: Кропивничан запрошують на закриття велосезону