• 13 жовт. 2017 12:11
  • 2368
    • Новина Команда школи «Вікторія-П» перемогла в міському етапі всеукраїнських футбольних змагань Ранкове місто. Кропивницький

Протягом 2–6 жовтня на базі загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 4 міської ради Кропивницького відбувся міський етап Всеукраїнських змагань з футболу «Шкіряний м'яч» серед школярів 2006 року народження.

Варто сказати, що учні з названої школи неодноразово ставали переможцями й призерами міських, обласних і всеукраїнських футбольних змагань. А ще в цій школі — чудове футбольне поле зі штучним покриттям. Тож не дивно, що міські змагання з футболу «Шкіряний м'яч» відбулися саме там.

Загалом на турнір прибули 264 спортсмени з 22 команд загальноосвітніх навчальних закладів Кропивницького. Вони виборювали право представляти наше місто на обласному рівні Всеукраїнського турніру «Шкіряний м’яч» навесні 2018 року.
    Після футбольних баталій найкраще підготовленими виявилася команда НВО «Вікторія-П», яка й посіла перше місце. Другими стали футболісти з НВО № 16, а третіми — НВО № 19.

Юрій Сергійчук

Нагадаємо: Студенти Кропивницького взяли участь у військово-патріотичної грі «Захисник України»