Кропивницька поетка у свій день народження частувала гостей «Алкоголем та іншою романтикою»

12 августа 2017 14:41 | Новости Кировограда

11 серпня у галереї "Єлисаветград" відбувся творчий вечір поетеси Олександри Гонтар. На захід завітали друзі й знайомі мисткині, журналісти та містяни, які цікавляться сучасною літературою. Особливістю поетичних читань стало те, що проходили вони у день народження дівчини.

-         Ідея провести творчий вечір з'явилася спонтанно. Я хотіла якось по-особливому відсвяткувати день народження. Так склалося, що він випав у п'ятницю, до того ж у мене багато віршів про алкоголь. Це концептуально вилилося у назву вечора, - розповіла Олександра Гонтар.

Місце проведення вечора поетеса обрала не випадково: тут регулярно проводяться "Битви поетів", активноюучасницеюяких вона є уже кілька років поспіль. Саме у стінах галереї вперше пролунала давно уже відома в поетичних колах "Проза про мудака". Це ліричні замальовки на тему кохання до хлопця, який не кохає у відповідь (тут – «мудака»). Крім циклу прозових творів про «мудаків»та жіночий алкоголізм, на вечорі лунали вірші про нещасливе кохання. За словами авторки, усі твори присвячені тій самій людині:

-         На творчість мене надихає нерозділене кохання. Звідси - алкоголь, хоча він не є джерелом натхнення, просто він нероздільно пов'язаний з нещасливим коханням. Усі твори про мудака присвячені одній людині. Можна один раз полюбити щасливо, і то буде непродуктивно, а варто закохатися одного разу в мудака - і будеш писати вірші до кінця життя, - поділилася поетеса.

На завершення заходу серед гостей розіграли листівки з образливо-жартівливими написами на кшталт: "Ти мудак", "Тебе не любить моя мамка". Авторами написів є сама Олександра та її тезка Олександра Крикун.

Наталія Нічишина


Новости RSS   Yandex RSS   Просмотров(367)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Що підготувала бібліотека Чижевсьеого для кропивничан?

Що підготувала бібліотека Чижевсьеого для кропивничан?

14 августа 2017 85 Коментарии.....

Дайджест заходів обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського 14 - 20 серпня 2017 року

У Кропивницькому в онкодиспансері вже використовують нові інструменти

У Кропивницькому в онкодиспансері вже використовують нові інструменти

13 августа 2017 234 Коментарии.....

Ендоскопічне відділення Кіровоградського онкодиспансеру вже використовує нове обладнання, закуплене за кошти, зібрані під час Великоднього Благодійного Аукціону.

Яндекс.Метрика