Як сім’я працівників сервісного центру МВС дуже дешево придбала квартиру у Кропивницькому?

11 августа 2017 13:08 | Новости Кировограда

 
Сім’я працівників сервісного центру МВС придбала 3-кімнатну квартиру у Кропивницькому за ціною кімнати в гуртожитку. Про це повідомляє Центр медіарозслідувань ПРОЗОРО
 
Сім’я Олени Олегівни та Андрія Ярославовича Якубішиних, працівників Регіонального сервісного центру МВС в Кіровоградській області, у квітні 2017-го року стали власниками квартири площею 64,87 квадратних метрів. Інформацію про це шляхом «повідомлення про суттєві зміни» у майновому стані оприлюднила Олена Якубішина.
Відповідно до оприлюднених даних, квартира була придбана у Михайла Вікторовича Ляшонка за 116 тисяч 52 гривні. Сам Ляшонок є власником транспортного ПП «Візантія». Цікаво, що відповідно до даних реєстрів юридичних/фізичних осіб, а також права власності на нерухоме майно, підприємець продав сім’ї Якубішиних квартиру, яка є місцем реєстрації його фірми.
На вторинному ринку Кропивницького житло з подібною квадратурою коштує близько 700 тисяч гривень. Трапляються пропозиції й за 1,3 мільйони гривень.
Щодо загального майнового стану сім’ї, то за минулий рік він суттєво покращився. До 1% власності квартири на 31,39 м кв у 2016 році також додалось 29% власності на житловий будинок площею 168,19 м кв і земельну ділянку площею 728 м кв. Усе нерухоме майно знаходиться у Кропивницькому.
Що ж до доходів, то сім’я заробила минулого року на двох трохи більше 206 тисяч гривень. Жодних заощаджень, як на банківських рахунках, так і готівкою, Якубішини не декларували.

Новости RSS   Yandex RSS   Просмотров(122)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
На Кіровоградщині виявили авіабомбу та артилерійський снаряд

На Кіровоградщині виявили авіабомбу та артилерійський снаряд

11 августа 2017 91 Коментарии.....

У випадку виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не намагайтеся самостійно вилучити знахідку із землі.

На Кіровоградщині за добу потонуло два молодих мужчини

На Кіровоградщині за добу потонуло два молодих мужчини

11 августа 2017 170 Коментарии.....

На Кіровоградщині рятувальники двічі надавали допомогу по вилученню тіл загиблих громадян з водойм. Про це повідомляє прес-служба У ДСНС в області.

Українська Федерація Америки відкрила свій офіс у Києві

Українська Федерація Америки відкрила свій офіс у Києві

11 августа 2017 150 Коментарии.....

Збільшити свою присутність в Україні, підримувати діючі та розвивати нові проекти буде щойно відкрите бюро Української Федерації Америки (УФА) в Україні.

Яндекс.Метрика