Через невідомих покидьків чотири міста Кіровоградщини третій день лишаються без води

3 июля 2017 11:00 760 0 Общество
Через невідомих покидьків чотири міста Кіровоградщини третій день лишаються без води

Про надзвичайну подію одним із першим повідомив прес-секретар відомства Сергій Богомільчук.

«Внаслідок крадіжки кутника з опори повітряної лінії напругою 150 кВ у м. Світловодську сталося падіння згаданої опори. Це призвело до відключення високовольтної підстанції "ЗЧМ", від якої заживлені насосні станції 1 і 2 підйому водогону "Дніпро-Кіровоград". Без електропостачання також залишилася велика частина Світловодська, переважно багатоповерхові будинки. До місця аварії направлено техніку та спеціалістів служби ліній ПрАТ "Кіровоградобленерго".

Резюмуючи сказане: епідемія крадіжок кутників призвела до логічної роз‘язки - без води чотири міста обласного значення, а без електропостачання - сотні жителів Світловодська», - йдеться у повідомленні.

 

На сайті підприємства «Дніпро-Кіровоград» оголосили:

«У зв’язку з аварійним відключенням припинено електропостачання Дніпровської водопровідної насосної станції ОКВП «Дніпро-Кіровоград». Внаслідок чого зупинено технологічний процес очистки та подачі води районним водопроводом «Дніпро-Кіровоград».

Подача води споживачам буде відновлена після завершення аварійно-відновлювальних робіт, які зараз здійснюються ПАТ «Кіровоградобленерго».

Підвіз води мешканцям житлових будинків та для закладів соціальної сфери буде організований водоканалами міст обласного значення за участю органів місцевого самоврядування.

Місця стоянок автоцистерн з водою для господарсько-побутових потреб на час припинення водопостачання:

Світловодськ - 3 липня o 8:00;

Oлександрія - 3 липня o 20:00;

Знам’янка - 4 липня o 8:00;

Крoпивницький - 4 липня o 22:00».

У Кропивницькому засідала надзвичайна комісія міської ради з питань водопостачання.

Енергетики пообіцяли завершити відновлювальні роботи протягом неділі і вже ввечері подати живлення на насоси підйому води у Світловодську .

- Якщо все буде по плану, до Кропивницького вода дістанеться 4 липня о 22.00, - зазначили у міськраді.

 

Комментарии
Ничего не найдено.

Оставить комментарий