На Кіровоградщині відбувся авіа - фест "Вись-2017"Підняття прапорів,короткі промови організаторів та почесних гостей -і ось у небі літаки та гвинтокрили виконують фігури вищого пілотажу.Демонстровані двома спортивними літаками елементи повітряного бою нагадували кінострічки на кшталт "В бій йдуть лише "старики".На іншому кінці аеродрому до не менш вищого пілотажу готувались оператори дронів.Родзинкою стало відкриття макету одного з перших літаків на теренах України,створеного місцевим конструктором Олександром Кудашевим на початку ХХ ст,який в масштабі 1:1 виконали місцеві авіагуртківці.

За словами організаторів третього етапу Чемпіонату України з дрон-рейсингу,запропонована 40 з гаком учасникам змагань траса стала найскладнішою за конструкцією,до того ж сильний вітер аж ніяк не сприяв перебігу як кваліфікаційних польотів,так і "бойових".Кожен учасник мав подолати кілька кіл,оминаючи перешкоди -а дрони літають зі швидкістю  до 150 км/год.Звісно,ж не обходилось  без аварій та зачіпок за перешкоди та обмежувальні сітки.Заврешилось свято концертом рок-виконавців та демонстрацією глядачам літаків та гвинтокрилів малої авіації.


Новости RSS   Yandex RSS   Просмотров(273)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Коліївщина, холодноярці, майдани... Що чекати далі?

Коліївщина, холодноярці, майдани... Що чекати далі?

30 июня 2017 706 Коментарии.....

Вимоги антирейдерського віча у Кропивницькому залишились без відповіді.

Кропивницькі рятувальники застерегли громадян від необачної поведінки на воді

Кропивницькі рятувальники застерегли громадян від необачної поведінки на воді

1 июля 2017 246 Коментарии.....

Рятувальники Управління ДСНС в області провели роз’яснювальну роботу серед відпочивальників та рибалок, яких зустріли на березі р. Інгул.

У Світловодську рятувальники приборкали пожежу житлового будинку

У Світловодську рятувальники приборкали пожежу житлового будинку

30 июня 2017 583 Коментарии.....

28 червня о 08:10 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу на території приватного домоволодіння на вул. Івана Мазепи у Світловодську.

Яндекс.Метрика