Управління освіти закупило шкільні парти на третину дорожче


 
Сьогодні, 18-го травня, управління освіти Кіровоградської міської ради, в особі начальника Лариси Костенко, підписало договір з Кіровоградським УВП УТОС на поставку для потреб освітян 60 парт. Дана інформація міститься у звіті про укладений договір, що розміщений на порталі публічних закупівель ProZorro.  
Загальна вартість договору склала 76 тисяч 800 гривень, або ж 1280 гривень за одну парту. Поставити замовлені парти постачальник зобов’язався у 30-денний строк з моменту проплати повної вартості товару.
Цікаво, що на оригіналі договору Кіровоградське УВП УТОС не вказало жодних реквізитів, лише печатка і підпис невстановленої особи.
 
Враховуючи, що управління освіти вирішило не проводити аукціон, а провести пряму закупівлю, варто було б сподіватись хоч б на те, що замовник провів попередній аналіз ринку та дізнався наявні наразі ціни на подібний товар. Тим не менш, у мережі Інтернет можна знайти безліч пропозицій, що є, в середньому, на третину, а то й удвічі дешевими від тих, які запропонувало Кіровоградське УВП УТОС. Так київський інтернет-магазин Osvito пропонує одномісні парти від 402 гривень, а двомісні від 447 гривень. Львівський інтернет-магазин Centur має дещо дорожчі пропозиції: одномісні – від 507 гривень, двомісна – від 546 гривень за парту. Група компаній Пріоритет не продає парти окремо від стільців, однак навіть комплекти від даного виробника коштують дешевше. Одномісний комплект (парта + стілець) вартує тут від 738 гривень, а двомісний (парта + 2 стільці) від 932 гривень.
Кіровоградське УВП УТОС з 2013 року очолює Вадим Ігорович Савченко, який у 2015 році балотувався до міської ради першим номером від партії «Відродження». Прикметно, що тоді ж до ради намагався пройти його син 1995 року народження, Савченко Віктор Вадимович, який працював під безпосереднім керівництвом батька – менеджером Кіровоградського УВП УТОС.
 
Повідомляє центр медіарозслідування ПРОЗОРО
 
 
 

Новости RSS   Yandex RSS   Просмотров(232)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
На центральній площі Кропивницького до громади звернувся кіборг (відео)

На центральній площі Кропивницького до громади звернувся кіборг (відео)

На площі Героїв Майдану Олександр Молчанов, депутат Світловодської міської ради, кіборг, виступив перед кропивничанами.

У Кропивницькому діти знайшли гаманець з документами

У Кропивницькому діти знайшли гаманець з документами

Діти знайшли гаманець, в якому є документи, про це повідомляє директор дитячої музичної школи № 2.

Активісти з  Синюха приїхали на сесію облради, щоби захистити свої інтереси (відео)

Активісти з Синюха приїхали на сесію облради, щоби захистити свої інтереси (відео)

На площі перед Кіровоградською облрадою до кропивничан звернувся депутат Новоархангельської селищної ради Євгеній Козакул (ВО "Свобода").

Яндекс.Метрика