У нашому місті стартував всеукраїнський проект Книжкове Різдво"

3 января 2017 14:24 | Новости Кировограда

    
     30 грудня 2016 року у приміщенні бібліотеки Вільшанської загальноосвітньої школи за ініціативи благодійної організації Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна» та у співпраці з «Фондом Ярослава Бублика» стартував проект «Книжкове Різдво». Даний проект передбачає забезпечення шкіл та бібліотек Кіровоградської області як навчальною, так і художньою літературою. В рамках проекту Ярослав Володимирович подарував школі 1550 примірників довідників з математики, української мови та читання. 
     На знак подяки адміністрація школи разом з учнями влаштували маленькі урочистості: дітки читали вірші, розповідали про улюблені предмети та тепло спілкувались із засновником Фонду! Старшокласники подякували Ярославу Володимировичу, адже без цих посібників неможливо якісно підготуватись до ЗНО. Захід пройшов у щирій та теплій обстановці. На останок, Ярослав Бублик залишив на декількох довідниках автографи на згадку про “Книжкове Різдво”. 
     Ініціатори цього проекту сподіваються привернути увагу молодшого покоління до читання книжок. Зацікавити їх відкривати нові обрії через знайомство з літературними перлинами. Найважливіше ж те, що тепер школи можуть розраховувати на підтримку «Фонду Ярослава Бублика» у створенні повноцінної матеріальної бази для школярів, як основи для подальшого вступу до університетів.


Новости RSS   Yandex RSS   Просмотров(374)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Фоторепортаж с новогоднего шоу для детей Кировоградщины

Фоторепортаж с новогоднего шоу для детей Кировоградщины

3 января 2017 405 Коментарии.....

Увлекательную премьеру «Зимней сказки» представил известный в городе образцовый хореографический ансамбль «Аэлита».

Православні оголосили про початок року фортеці святої Єлисавети в Кропивницькому (ФОТО)

Православні оголосили про початок року фортеці святої Єлисавети в Кропивницькому (ФОТО)

3 января 2017 391 Коментарии.....

Цей рік оголошений громадськістю міста роком фортеці святої Єлисавети, матері Іоанна Хрестителя.

Яндекс.Метрика